LG 55LM670S vs Samsung 55ES6800

alcon

New member
Witam
Czytam trochę po forach a przymierzam się do kupna nowego tv. Najwazniejsze dla mnie jak sprawa wygląda z samymi matrycami jaki jest efekt gdzie lepsza jakość czy pojawia się clouding, oraz dodatkowo technologia 3D.Ważne również dla mnie jest sam wygląd tv, jak sobie radzi z przeglądarką internetową, oraz resztą opcji związanych z internetem, Ipla, TvnPlayer itd, dodatkowo jak wygląda sprawa związana z odtwarzaniem filmów z HDD i czy tv nie ma problemów z polskimi znakami w napisach. Obecnie posiadam 32C650 i jestem z niego zadowolony - lecz nowe samsungi roznie sobie radzą jeśli chodzi o obraz a jak to się ma w rzeczywistości. Może ktoś poleci ewentualnie zastępczy model który jest wart poświęcenia uwagi.
LG Smart TV 55LM670S - ok 5,500 zł

Samsung UE55ES6800 - ok 5,300 zł.

Dziekuje i pozdrawiam
 

koniu3345

New member
Ja wybrałem LG ze wzgledu na olulary 3D ( nie trzeba ładowac, żadnych kabli ) pozatym mam canakl+ i obraz w HD jest rewelacyjny. Mam w dumu tez Sony 40 cali i samsung 32 cale wszystko Full HD i jak miałbym jeszcze raz wybrac to tylko LG. Internetu jeszcze nie mam wiec nie pomoge, odtwarzanie filmów z HDD bez najmniejszych problemów, menu czytelne i przyjazne :)
 
Do góry