szybka piłka lg czy samsung

tuna_nh

New member
Witam, sprawa wyglada nastepujaco, im wiecej czytam tym mniej wiem, mysle nad tv na placu boju pozostalo lg 47lm760s oraz samsung 46es7000. Pokoj 4x4, narazie bedzie stal docelowo wisial, glownie filmy troche obrazu z laptopa, gry glownie PES, cyfra i internet, co do matrycy nie mam pogladów, swiatlo bedzie padac z boku tv, 3d sporadycznie, siedze raczej na wprost tv, osobiscie nie jestem zwolennikiem lg ale ten tv robi wrazenie, ktora obsluga lepsza, gestem i glosem czy ten pilot od lg kto co poleca? Wybaczcie mi pisownie stukam na telefonie w pracy.
 

Pingu

New member
Obsługa bajerów tu i tu jest ok. Ale akurat ten pilot w LG jest świetny. Jest to jedyna rzecz, w której LG ma przewage nad konkurencją. Ogólnie w LG bajery tam szybciej działają.
 

tuna_nh

New member
Nie biore go pod uwage z tego wzgledu ze najzwyczajniej mi sie nie podoba a telewizor to nie amplituner i moim zdaniem musi sie podobac pozatym nie ukrywam, ze kreci mnie cienka ramka.
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie biore go pod uwage z tego wzgledu ze najzwyczajniej mi sie nie podoba a telewizor to nie amplituner i moim zdaniem musi sie podobac pozatym nie ukrywam, ze kreci mnie cienka ramka.
mi amplituner tez się musi podobać:p więc dla mnie ampli to jak tv tez musi się podobać
 

kuba78

New member
Wracajac do tematu, co myslicie? Dodam jeszcze ze boje sie troche alyszczacej matrycy majac poludnie z boku tv

Mam samsunga z błyszczącą matrycą, nie masz czego się bać, cześć obrazu Cię oślepia, zasłona i po kłopocie.
Rodzice mają sony z matową i tam jest problem jak słońce przyświeci, nic nie widac tylko mat.

Mam samsunga jest super, ale ten LG też niczego sobie.
Radź se sam. :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry