Youtube sie wiesza - 42lm660s

ziga88

New member
Witam

jak w temacie. Z początku same problemy z youtube bo tak długo buforował że nie nadawał się do oglądania. Ale nie zawsze, raz chodził ok, raz nie dało rady płynnie 720p zobaczyć. Jak temat z czasem sam się rozwiązał chodź (robiłem już cuda z tv, routerem itd i nic sie nie zmienialo) to youtube całkiem odmówił posłuszeństwa. Po puszczeniu filmu w objetnie jakiej jakosci i z jakiego zrodla(wifi-lan) po około minucie wiesza się tv - obraz sie zatrzymuje, przestaje grac, z pilota dziala tylko glosnosc, mute i power, reszta nie reaguje. Inicjowałem opcje premium, resetowalem ustawienia, logowałem sie do konta, wylogowywalem, cuda rożne i nic. Najlepsze jest to ze czasem jak mu wszystko po resetuje i wylacze z kontaktu, to zacznie dzialac(chodz nie zawsze) i caly dzień działa. Przychodzę za pare godzin, włączam, i znowu zwis. Mam najnowsze oprogramowanie .43, jednak jego instalacja nie miala nic z tym wspolnego wiec nie wiem co sie stalo. Dołożyłem sporo do budżetu zęby kupic sobie calkiem fajny tv na lata, tymbarziej ze byl zachwalany za matryce. Po jego zakupie same problemy z tym smart tv, okazuje sie ze polowa standardowych playerow nie ma, a mialy sie pokazac, a jak juz sa to dzialaja kiepsko, albo wcale. I dopiero teraz dotarlem ze narzekajacych na ten tv jest na tym forum wiecej..... szkoda ze dotarlem do tych postow po czasie, byl go w zyciu nie kupił. Teraz trzea się męczyć

Ma ktos jakas rade na tego youtuba?
 
Do góry