LG 3D LED 42LM3450 czy warto?? za 1888zl

szuby

New member
witam serdecznie wszystkich na forum

jestem tu od niedawna bo przymierzam się do kupna telewizora i od jutra jest promocja na telewizor 3D firmy LG a konkretnie model 42 LM3450 za 1888 zl z 4 parami okularów..

czy warto go kupić?? czy jest coś lepszego do 2 tysięcy obecnie?

pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za pomoc
 

dawram

New member
witam serdecznie wszystkich na forum

jestem tu od niedawna bo przymierzam się do kupna telewizora i od jutra jest promocja na telewizor 3D firmy LG a konkretnie model 42 LM3450 za 1888 zl z 4 parami okularów..

czy warto go kupić?? czy jest coś lepszego do 2 tysięcy obecnie?

pozdrawiam serdecznie i z gory dziekuje za pomoc

Oj warto! kupilem taka sztuke dla rodziny i smialo mnie zachwycil, obraz sd piekny ostry, 3d miodzio efekty przed nosem, hd bajka, brak smarta, ale w stosu do ceny to .....:krol::krol:
 

Grinch

New member
Wg mnie to warto czekac na promocje. Ja kupilem miesiac temu 620LM 42" za 1990zl. Teraz serial z 12 roku bedzie odchodzila do lamusa, wiec i moze ceny beda nizsze.
 

wojtekf93

New member
Coś więcej ktoś wie na temat tego TV? Miałem zamiar kupować Philips'a 42PFL6007k który spełniał moje wymagania.

A teraz widząc tego LG'ka w gazetce neonetu troszkę zgłupiałem. Szczerze powiem, że tak taniego telewizora z 3D nie widziałem.

I ma oczywiście Dual Play co mi się bardzo przyda.

Więc pytanie - warto dołożyć ten tysiąc do Philipsa i mieć Ambilight? Lub może coś więcej? Obraz lepszy?
 

dawram

New member
Coś więcej ktoś wie na temat tego TV? Miałem zamiar kupować Philips'a 42PFL6007k który spełniał moje wymagania.

A teraz widząc tego LG'ka w gazetce neonetu troszkę zgłupiałem. Szczerze powiem, że tak taniego telewizora z 3D nie widziałem.

I ma oczywiście Dual Play co mi się bardzo przyda.

Więc pytanie - warto dołożyć ten tysiąc do Philipsa i mieć Ambilight? Lub może coś więcej? Obraz lepszy?

Ja uważam, że obraz lepszy ma ten LG, ale w stosunku do phila jest goły, nie ma smarta tak i więc neta, ponadto do duala musisz kupić okularki.Więc wybór należy do ciebie w zależności jakie masz priorytety, ale w tej cenie jest Bardzo Godny Polecenia :bober:
 

szuby

New member
znalazłem jeszcze taki telewizor jak Telewizor 3D SAMSUNG UE40EH6030 za 1885 zl

który waszym zdaniem bedzie lepszy LG jak w tytule 3D 42LM3450 czy ten samsung?? miał ktoś może do czynienia z tymi modelami??

pozdrawiam
 

Dżyngis-chan

New member
Ja bym cię namawiał na plazmę samsunga Samsung PS-43E450, wymiata wszystkie ledy i ma 600 hz odswieżania co żadko się zdarza w ledach.
Pierwsze wrazenia powaliło mnie na kolana, mam go od miesięca jest super.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Telewizor 3D w tej cenie jest wart uwagi. Należy pamiętać że mimo technologii LED, odbiorniki te nie są cienkie, wspomniany Samsung ma 9cm grubości.

Plazma E450 nie jest 3D, nie ma też FullHD.

LG będzie miał 4 okulary w zestawie, a kolejne będą tańsze. Samsung ma chyba dwie pary, kolejne nieco droższe.

Dokupienie Dongla załatwia całą sprawę ze Smart.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Wiesz, obydwa należą do niskiej półki, w związku z czym jakość będzie taka sobie. LG będzie miał gorszą czerń ale za to szerszy kąt widzenia i wierniejsze barwy, Samsung odwrotnie, co wynika z różnych matryc. Na żywo ich nie widziałem
 

T_lewy

New member
Wczoraj zakupiłem ten LG w neonecie za 1880. TV bardzo OK, obraz ok kolory super dużo ostrzej niż u rodziców w plazmie samsunga.. tylko to 3D to pasywne 3D więc traktuj to jako ciekawy dodatek bez szału. Mi się podoba.
 
Do góry