lm640s dwa pytania

tlok

New member
witam, ostatnio zakupilem ten tv (jutro przyjdzie takze pilot magic ;)) w zwiazku z tym mam dwa trapiace mnie pytania ... czy telewizor ten nie czyta napisow w formacie txt? z plikami srt nie ma problemu gdyz odpala je razem z filmem (po otworzeniu folderu nie pokazuje plikow srt jednakze je odpala) natomiast plikow txt ani nie pokazuje ani nie odpala, czy cos jest nie tak? Drugie pytanie byc moze powiazane jest z problemem opisanym w pierwszym pytaniu...:) filmy z 3d world czy np viwevster sa tylko w jezyku angielskim? nie powinno byc do nich napisow ?
 

simoon78

New member
Spis formatów które obsługuje telewizor. Także formaty napisów w tym *.txt (TMPlayer).

Proszę wstawić kropeczki :)

wwwlgcom/pl/wsparcie/pomoc-produktowa/CT20198004-CT20198005-1352385969397

Niestety do czwartku nie potwierdzę tego "fizycznie", ale z tego co pamiętam to txt działa, pod warunkiem odpowiedniego formatu pliku.
 

andreas2012

New member
witam, ostatnio zakupilem ten tv (jutro przyjdzie takze pilot magic ;)) w zwiazku z tym mam dwa trapiace mnie pytania ... czy telewizor ten nie czyta napisow w formacie txt? z plikami srt nie ma problemu gdyz odpala je razem z filmem (po otworzeniu folderu nie pokazuje plikow srt jednakze je odpala) natomiast plikow txt ani nie pokazuje ani nie odpala, czy cos jest nie tak? Drugie pytanie byc moze powiazane jest z problemem opisanym w pierwszym pytaniu...:) filmy z 3d world czy np viwevster sa tylko w jezyku angielskim? nie powinno byc do nich napisow ?

kolejny TV od LG i kolejne problemy, najpierw przerob procedure standardowa przy LG reset ustawien do fabrycznych i nastepnie wgranie najnowszego oprogramowania, oczywiscie plik z filmem i napisami musi miec ta sama nazwe - napisy txt czyta LG
 
Do góry