Problem z odtwarzaniem plików mkv w LG40LM660s

waldiksik

New member
Witam,
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże gdyż szukam już od 2 dni i nic nie mogę wykombinować.
Chodzi mi o odtwarzanie filmów 3 d w formacie mkv. Odtwarzam je z pen drivea i po kilku minutach oglądania film automatycznie sam się przesuwa o np: 20 min. Próbowałem coś wykombinować z mkvmerge ale bez skutku.
Zastanawiam się czy to nie czasem wina pen drivea. Planuje kupić dysk zew. ale boje się, że znowu będzie to samo.
dodam, że wczoraj aktualizowałem soft do najnowszego i nie robiłem resetu do ust. fabrycznych.
Będę wdzięczny za pomoc.
 
Ostatnia edycja:

dawram

New member
Witam,
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże gdyż szukam już od 2 dni i nic nie mogę wykombinować.
Chodzi mi o odtwarzanie filmów 3 d w formacie mkv. Odtwarzam je z pen drivea i po kilku minutach oglądania film automatycznie sam się przesuwa o np: 20 min. Próbowałem coś wykombinować z mkvmerge ale bez skutku.
Zastanawiam się czy to nie czasem wina pen drivea. Planuje kupić dysk zew. ale boje się, że znowu będzie to samo.
dodam, że wczoraj aktualizowałem soft do najnowszego i nie robiłem resetu do ust. fabrycznych.
Będę wdzięczny za pomoc.

Milo, ze zaktualizowales oprogramowanie, ale by wykluczyc wine tv zrob reset, jezeli to nie wniesie pozadanego efektu sprawdz pena, sformatuj no i w koncu jaka masz wielkosc, bo 40 nie ma:hihi:
 

andreas2012

New member
Niestety reset nic nie pomógł. Czy system plików NTFS w penie może mieć wpływ na odtwarzanie mkv?


LG z tego co ludzie pisza ma jakies problemy prawdopodobnie z oprogramowaniem albo wspolpraca oprogramowania swojego bo doslownie testujac 10 modeli LG jest pewne na 100% ze przynajmniej 1 z nich bedize mial jakies problemy

Ja mialem tez problem po okolo 30 minutach filmu mp4 tv sie wieszal albo przenosil odtwarzanie o kilka minut wczesniej (i zawsze w to samo miejsce) Ja najpirw zresertowalem TV do ustawien fabrycznych a nastepnie zaktualizowalem oprogramowanie i problem sie rozwiazal, znajomy ma z zeszlego roku inny model LG i jemu wszystkie filmy dzialaly od poczatku, jakis problem musi miec LG z tymi swoimi TV bo bardzo duze rozrzuty sa, no chyba ze zalezy to od partii bo np. nie zawsze z tych samych czesci skladaja, w kazdym razie przy innych markach tego typu problemy wystepuja zadziej
 

waldiksik

New member
Tv zaktualizowany, reset zrobiony więc może to wina pendriva, planuje kupić dysk przenośny więc mam nadzieję, że problem się rozwiąże. Dzięki za pomoc.
 

dawram

New member
LG z tego co ludzie pisza ma jakies problemy prawdopodobnie z oprogramowaniem albo wspolpraca oprogramowania swojego bo doslownie testujac 10 modeli LG jest pewne na 100% ze przynajmniej 1 z nich bedize mial jakies problemy

Ja mialem tez problem po okolo 30 minutach filmu mp4 tv sie wieszal albo przenosil odtwarzanie o kilka minut wczesniej (i zawsze w to samo miejsce) Ja najpirw zresertowalem TV do ustawien fabrycznych a nastepnie zaktualizowalem oprogramowanie i problem sie rozwiazal, znajomy ma z zeszlego roku inny model LG i jemu wszystkie filmy dzialaly od poczatku, jakis problem musi miec LG z tymi swoimi TV bo bardzo duze rozrzuty sa, no chyba ze zalezy to od partii bo np. nie zawsze z tych samych czesci skladaja, w kazdym razie przy innych markach tego typu problemy wystepuja zadziej

Tv zaktualizowany, reset zrobiony więc może to wina pendriva, planuje kupić dysk przenośny więc mam nadzieję, że problem się rozwiąże. Dzięki za pomoc.

Nie możemy uogólniać i skazywać wszystkich na śmierć, wykluczając tv, oprogramowanie :fool: winniśmy się skupić na penie oraz co też może być przyczyną sam plik mkv, być może tu leży przyczyna :idea: LG na ogół nie miewa problemów z plikami, ale zawsze ....:szukaj:
 
Ostatnia edycja:

andreas2012

New member
Nie możemy uogólniać i skazywać wszystkich na śmierć, :fool:wykluczając tv, oprogramowanie winniśmy się skupić na penie oraz co też może być przyczyną sam plik mkv, być może tu leży przyczyna :idea: LG na ogół nie miewa problemów z plikami, ale zawsze ....:szukaj:


oczywiscie sprawdzenie innego dysku/pena i przynajmniej jednego innego pliku mkv to jest absolutna podstawa i dopiero po tym mozna w ogole szukac przyczyny problemu - jesli ten inny dysk/plik bedzie sie tak samo zachowywal, LG nie ma jakis wiekszych problemow z plikami zgadza sie i mkv dzialaja prawidlowo

wiec autor musi koniecznie sprawdzic inny plik w pierwszej kolejnosci (jesli sciagany to na pewno z innego zrodla tym razem jak robiony to tym razem zrobic go innym programem i pozwolic samemu programowi ustawic parametry), a gdy sytuacja sie powtorzy to w nastepnej kolejnosci inny dysk/pendrive i dopiero nastepnie pokombinowac z tv a jesli to nie przyniesie rezultatu to zglosic do serwisu
 
Do góry