Instrukcja LG Polska jak uzyskać darmowy voucher na Filmbox.

ryza

New member
"Dziękujemy za kontakt z Działem Obsługi Klienta firmy LG Electronics.

Uprzejmie informujemy, iż celem otrzymania kodu promocyjnego Filmbox należy zarejestrować się do aplikacji LG APSS TV z pozycji telewizora. Aby to uczynić należy wejść w Home, a następnie w prawym górnym rogu wybrać opcje "zaloguj się" którą przedstawia ikona człowieka. Po przejściu do ekranu logowania należy nacisnąć czerwony przycisk na pilocie (od telegazety) aby przejść do rejestracji. Po podaniu wymaganych danych podczas rejestracji i wyrażeniu zgodny na otrzymywanie wiadomości e-mail, na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkem aktywacyjnym. Po zatwierdzeniu linku aktywacyjnego, możliwe będzie zalogowanie się do LG APPS TV z pozycji telewizora (HOME - Zaloguj się - tak jak poprzednio). Po zalogowaniu się uzupełniamy dodatkowe dane wymagane przez telewizor. Po uzupełnieniu danych na podany adres e-mail (podczas rejestracji) wysłany zostanie kod promocyjny do serwisu FILMBOX. Po otrzymaniu kodu wchodzimy w Home - Filmbox. Po przejściu do aplikacji wybieramy opcje "Zapisz się" aby zarejestrować konto w Filmbox . Rejestracje w koncie filmbox należy wykonać podając ten sam adres e-mail co w LG APPS TV. Po zarejestrowaniu konta w aplikacji Filmbox należy się wylogować z aplikacji i wybrać opcje "pakiet full" po wybraniu tej opcji wchodzimy w "Kup teraz" gdzie dostępna będzie zakładka "kod promocyjny? zrealizuj tutaj" tam wpisujemy adres e-mail oraz kod promocyjny. Po dokonaniu tej czynności logujemy się do aplikacji Filmbox i możemy cieszyć się zasobem materiałów oferowanych przez ten serwis.

Mamy nadzieję, że odpowiedź okazała się pomocna. W razie dodatkowych pytań prosimy o ponowny kontakt."
Dla mnie ta instrukcja była bardzo pomocna.:grin:
 

zgf1

New member
"na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkem aktywacyjnym. Po zatwierdzeniu linku aktywacyjnego, możliwe będzie zalogowanie się do LG APPS TV z pozycji telewizora (HOME - Zaloguj się - tak jak poprzednio). Po zalogowaniu się uzupełniamy dodatkowe dane wymagane przez telewizor."

Witam, zarejestrowalem sie jak w poradniku, zalogowalem pozniej w tv, jestem zalogowany ale nie mam mozliwosci wpisania tych dodatkowych danych, gdzie musze je wpisac?

Inaczej nie dostane vouchera...


"Step 2: Enter additional information at LG Apps TV."


EDIT:

Co to jest za shit, chcialem dostac darmowy vouher na filmbox.

W odbiorniku utworzylem konto, loguje sie bez problemu, ale aby dostac vouher musze wejsc w SmartTV i podac dodatkowe dane, jednak w odbiorniku nie moge tego zrobic, musze na www, pisze aby zmienic dane zaloguj sie na lg apps, no to wchodze, podaje ID i haslo i nic pisze, ze nieprawidlowe.

Co robie zle?
Straszny szajs to cale LG, wiecej nigdy nie kupie tego shitu.
37lv375s
 
Ostatnia edycja:

Kulmaswzk

New member
Witam

Miałem ten sam problem co kolega zgf1. Napisałem w tej sprawie do lg i przed chwila zadzwonili do mnie z biura obsługi i powiedzieli, że ta promocja jest przeznaczona dla modeli z nowej serii. Jak mu powiedziałem, że powinna obejmować modele z 2011 i 2012 bo tak przeczytałem to powiedział mi, że to nie możliwe i gdzie to przeczytałem. Oczywiście na stronie filmbox jest taka informacja i to mu powiedziałem jednak on powiedział, że nie obowiązuje ta promocja na modele z 2011 i tyle. Przegina to LG. Zawodzi w kolejnej kwestji. Jak pewnie większość posiadaczy tv lg smart tv i ja zakupiłem ostatni produkt tej firmy. pozdrawiam
 

gacek585

New member
Jakim cudem chcecie to na model 2011 jak w tych modelach niema oddzielnej aplikacji Filmbox, jest tylko w IPLA ale to nie to samo.
 

gacek585

New member
Zapomnij o Filmbox ipla i tej promocji. Jakis czas temu wykupiłem pakiet Filmbox Live ze strony internetowej i okazało sie że ten na ipla to co innego bo trzeba wykupic pakiet poprzez ipla żeby oglądać na modelach z 2011r. Ja miałem pakiet wykupiony poprzez strone filmbox live i support z ipla powiedział że moge sobie to w d... wsadzić. Niby to filmbox i to a jednak co innego buahahahah
 
Do góry