LG 42LM640S vs LG 42LM670S

csbeny

New member
Chce kupic TV do salonu, 3D. Raczej mysle o LG. Patrzę na 2 modele:
- LG 42LM640S po 2680zł
- LG 42LM670S po 3200zł
Nie bardzo wiem, czym te 2 modele sie różnią :(
Oczywiscie jestem otwarty na inne propozycje.

TV 3D, najlepiej z opcjami smarta (wifi/usb/net itp)
FullHD
raczej pasywne 3D
42 - max 47"
cena do powiedzmy 3500zl max o ile jest to uzasadnione i WYRAZNIE lepsze niz w TV za 2700-3000zl :)
 

duzy213

Member
jeśli mogę się wtrącić to odpuść sobie te tv i kup sobie plazme od panasonica vt 30, 42 cale za 3,5k i masz zajebisty telewizor przewyższający te dwa pod każdym kontem...
 

duzy213

Member
koledzy tylko spokojnie..., te tv mają zalety i mają też wady o których się na tym forum już od dłuższego czasu pisze... ,,banding,, brak ,,tvn playera iplexu,, jak dobrze wiecie wspomniany przeze mnie panas jest od nich zdecydowanie lepszy..., koniec i kropka... ,cena na ,,skapcu,, jak pisałem jest około 3,5k, co do ,,kontem,, niech wam będzie ,,względem,,... , i uwierzcie mi mam tego lgika i żałuję... nie róbcie tego błędu co ja... pozdrawiam.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Ok spokojnie miałem plazmy;np.Pionera krp500a,prawie 20k,nikt nie chciał kupić?oddałem kuzynowi,miałem panas.vt 20-sprzedałem za grosze-nigdy więcej plazmy,bieli nie ma i nie będzie miała żadna plazma,musiała by być podłączona elektrownia-do oglądania po ciemku,filmów,skalibrowana może być,choć dalej biały nie jest biały.... na dziś nawet nietopowy LCD-LED jest moim (podkreślam moim zdaniem)jest wyborem lepszym po w miare dokładnym ustawieniu.Rozumiem kol.duzy213 Twoją frustracje ale wierz mi nie ma idealnego TV,aparatu foto.(to jest moje hobby) itd,itp.Czekam na CES i na OLED 4k,jeszcze może nie teraz ale 4k będzie rządzić na CES.np.Samsung 85"4k.pozdr.
 
Ostatnia edycja:

andreas2012

New member
jeśli mogę się wtrącić to odpuść sobie te tv i kup sobie plazme od panasonica vt 30, 42 cale za 3,5k i masz zajebisty telewizor przewyższający te dwa pod każdym kontem...


utarlo sie przekonanie wsrod starszej publicznosci ze plazmy to cudo, niestety maja wiecej wad od leda, chociaz sa i dobre plazmy (zreszta jak i ledy) a jedynymi zaletami plazm w porownaniu z nowymi tv lcd sa nizsza cena i wieksze ekrany (led o podobnej jakosci kosztuje okolo 50% drozej)
 

lgela

New member
Kupiłem 670, bardzo mi przypadł magic pilot. W media markcie za 3200 i dodają odtwarzacz blu-ray.
Ale mam problem mały- o tym w osobnym temacie.
Łukasz
 
Do góry