LG 42LM670s a multimedia z windows8

roratoga

Member
Witam
Jestem nowy na tym forum wiec serdecznie witam się ze wszystkimi userami.
Zakupiłem tv LG LM670S i ogólnie jestem zadowolony mam jedynie problem z oglądaniem multimediów udostępnionych na komputerze z windows 8.
Nie wiem co jest nie tak bo system ten też mam od niedawna że telewizor nie widzi udostępnionych filmów a może w systemie też muszę coś odblokować.
Dodałem do WMP bibloteki z filmami tak jak to małem w windows 7 i nic.
Może jest jakaś aplikacja LG za pomocą której można oglądać filmy bezpośrednio z komputera na telewizorze.
Proszę o pomoc w ww problemie i ewentualnie w konfiguracji udostępniania
pzdr
 

leszekol

New member

roratoga

Member
Już sobie poradziłem przeniosłem filmy do nowego folderu i za pomocą Windows Media Player udostępniłem jeszcze raz i działa
PS
Mam jeszcze pytanie czy jest już TVN Player na ten telewizor ?
 

roratoga

Member
Nie chcę zakładać nowego tematu ale czy ktoś wie czy ten telewizor ma bluetooth bo z instrukcji wynikać może że ma. Próbując wykryć nowe urządzenie bluetooth wykrywa mi ale mam komunikat WPROWADŹ KOD PIN WPS DLA TELEWIZOR (numer pin wps możesz znaleźć na urządzeniu [TV]42LM670S-ZA lub w informacjach do niego dołączonych).
Co to jest ten pin wps i gdzie go znaleźć ?
pzdr
 

michal77

New member
Czerwony przycisk na pilocie włącza aplkację na programie, który nadaje hbbTV.

Dodatkowo musisz mieć włączoną funkcję hbbTV w: SETTINGS>>OPCJE>>HbbTV.
 

roratoga

Member
Tyle że na cyfrze+ na programie 1 i 2 nie da rady uruchomić natomiast na tych programach ze zwykłej anteny działa ktoś wie dlaczego tak jest ?
 

matek451

New member
HbbTV działa tylko w naziemnej TV , na programach , które maja te usługę. Na dzień dzisiejszy żadna z platform satelitarnych nie oferuje hbbTV.
 

roratoga

Member
Jak zaktualizować ten tv z pliku ściągniętego ze strony LG ?
Ściągnąłem plik stworzyłem folder LG_DTV skopiowałem tam plik aktualizacyjny a jak podłączam pendrive do tv to nie widać tego pliku aktualizacji ??
 

Grinch

New member
Typowe polskie podejście: po cholerę czytać instrukcje itp...
Pod linkiem do aktualizacji oprogramowania masz inny link o nazwie: Software_Upgrade_Guide(English).pdf
 

roratoga

Member
Mam rozumieć że 42LM670S i 42LM670S-ZA to dwa różne telewizory i oprogramowanie ściągnięte do 42LM670S nie zadziała do 42LM670S-ZA ??
Mój tv to 42LM670S-ZA
A może trzeba jakoś nazwe zmienić tego pliku aktualizacji ??
 
Ostatnia edycja:

dawram

New member
Mam rozumieć że 42LM670S i 42LM670S-ZA to dwa różne telewizory i oprogramowanie ściągnięte do 42LM670S nie zadziała do 42LM670S-ZA ??
Mój tv to 42LM670S-ZA
A może trzeba jakoś nazwe zmienić tego pliku aktualizacji ??

Chłopie po ściągnięciu pliku ze strony LG rozpakowujesz go np.WinRarem do folderu o nazwie LG_DTV, plik wypakowany ma rozszerzenie .EPK, następnie ładujesz do TV-ka - ot wsio, chyba, że to nie do twojego modelu.:evil:Wykaz jest na stronie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry