LG LM640S-a dekoder polsatu...

pablio7

New member
witam
1.)czy jest mozliwosc ustawienia LM640s tak aby byl kompatybilny z dekoderem Cyfrowego polsatu?
zalezy mi na tym aby miec liste kanalow z cyfrowego na lg i np. przelaczac jednym pilotem kanaly, np. korzystajac z Magic Romote.
2.)czy jest mozliwosc korzystania z funkcji PVR w lg z pojemnoscia mniejsza niz 40gb?mam pendriva 32gb i gdy wlaczam funkcje PVR pisze''Prosze podlaczyc dysk PVR''(cos podobnego-pisze z pamieci)
3.)jesli mam podlaczony dekoder polsatu do lg przez hdmi moge nagrywac to co ogladam na tym dekoderze?

prosze o odpowiedz :)
 

leszekol

New member
witam
1.)czy jest mozliwosc ustawienia LM640s tak aby byl kompatybilny z dekoderem Cyfrowego polsatu?
zalezy mi na tym aby miec liste kanalow z cyfrowego na lg i np. przelaczac jednym pilotem kanaly, np. korzystajac z Magic Romote.
2.)czy jest mozliwosc korzystania z funkcji PVR w lg z pojemnoscia mniejsza niz 40gb?mam pendriva 32gb i gdy wlaczam funkcje PVR pisze''Prosze podlaczyc dysk PVR''(cos podobnego-pisze z pamieci)
3.)jesli mam podlaczony dekoder polsatu do lg przez hdmi moge nagrywac to co ogladam na tym dekoderze?

prosze o odpowiedz :)

AD1. Chyba inaczej rozumiemy słowo "kompatybilny" ;)
AD2. Nie
AD3. Nie
 

michal77

New member
Musiał byś mieć zamiast dekodera moduł Polsatu. Kiedyś były, teraz chyba jedynie z drugiej ręki.
Wtedy lista i nagrywanie kanałów Polsatu będzie możliwe.
 

pablio7

New member
Musiał byś mieć zamiast dekodera moduł Polsatu. Kiedyś były, teraz chyba jedynie z drugiej ręki.
Wtedy lista i nagrywanie kanałów Polsatu będzie możliwe.

tak właśnie myślałem. zastanawia mnie jeszcze czemu nie mogę korzystać z funkcji wyszukiwania głosowego magic remote. mam wersję 300. to znaczy że powinienem lepiej szukać takiej opcji czy wy też tak macie?
zakładam już że w polsce jest ta usługa nie dostępna. racja?
 

mlodzian

New member
Teraz też da dostępne moduły CP, tylko niestety CI+. Działa, ale czas przełączania potrafi dojść nawet do 10s

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry