HbbTV w ESKA TV

michal77

New member
Może trochę stare info, ale od 30 listopada jest HbbTV w ESKA TV.

Dziwnie działa (albo nie działa) RADIO Online. Po wyborze stacji wyświetla się 'Buforowanie' i nic się nie dzieje.

Testował już to ktoś?
 

stachman

New member
Może trochę stare info, ale od 30 listopada jest HbbTV w ESKA TV.

Dziwnie działa (albo nie działa) RADIO Online. Po wyborze stacji wyświetla się 'Buforowanie' i nic się nie dzieje.

Testował już to ktoś?

Poczekaj trochę możliwe, że cały czas buforuje. Podobno na niektórych modelach jest ustawiony zbyt duży bufor dla audio.
 

michal77

New member
Dzięki za sprawdzenie. Czyli resetu nie ma co robić, bo nic nie pomoże.

Oczywiście na Samsungach i Sony działa bezproblemowo (buforowanie ok. 2-3 sek.), tylko na LG znowu jakieś problemy.
 

tomek1106

New member
Czy zauważyliście że od kilkunastu dni nie działa Aplikacja eska tv, nic się nie ładuje same puste pola ! U was to samo? Mam 32LS570S
 

tomek1106

New member
Dziś zrobiłem reset ustawień fabrycznych, ale nadal nic się nie wyświetla, same puste pola, ale wcześniej działało normalnie. Chyba że jakoś inaczej się to resetuje
 

tomek1106

New member
Czy mógłby ktoś potwierdzić że nie działa, tzn. nie wyświetla się nic są tylko puste pola w aplikacji EskaTV, wcześniej wyświetlało, ale nie dam sobie uciąć ręki że to stało się po aktualizacji oprogramowania do najnowszej wersji 04.20.23, bo po prostu tego nie zauważyłem. Czy tylko to grymasy mojego TV.
A mam TV LG 32LS570S
 

tomek1106

New member
Może ktoś napisać cy działa wam prawidłowo HbbTV na Eska.TV u mnie nie działa, tzn tylko wyświetla puste pola aplikacji bez ich pobierania, tylko widać listę kanałów radiowych, które od początku nie działy, ale wyświetlane treści nazwy piosenki co teraz jest ukazywana działała, a teraz tylko brak danych !!
Mam tv 32LS570S !! Robiłem reset ustawień fabrycznych i nic nie dało a mam najnowszą wersję oprogramowania. Niech ktoś sprawdzi czy działa ta aplikacja na waszych TV LG będę wdzięczny
 

tomek1106

New member
Może ktoś w końcu sprawdzić HbbTV na Eska.tv czy wszystko się ładuję, oprócz radia które się nie buforuję. byłbym wdzięczny, proszę o podanie modelu tv i wersji oprogramowania !!
Dziękuje
 

stachman

New member
Na LG 42LW570S działa wszytko.
Możecie sprawdzić czy teraz działa wam radio bo zostały wprowadzone aktualizacje w aplikacji HbbTV.
 

michal77

New member
to ciekawe bo u mnie radia nadal nie działają

EDIT: jednak działa, ciekawe że jeszcze 15min temu nie działało
 
Ostatnia edycja:
Do góry