Lg 42lm640S źle zmontowany ekran?

stanptr

New member
Zauważyłem w tym momencie podczas przecierania ekranu telewizora że lekko się ugina do wewnątrz. Tak ok. 1mm na całym obwodzie. Jak uważacie, jest to wada? Sprawdźcie proszę czy w Waszych sztukach tak też jest. Zdaje sobie z tego sprawę że może to nie mieć żadnego wpływu na użytkowanie TV ale wolę się jednak upewnić czy to nie czasem wada fabryczna. Dziękuje z góry za pomoc.
Edit: Proszę o przeniesienie tematu do działu LCD/LG. Sory za umieszczenie tematu w złym miejscu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

stanptr

New member
Czyli pewnie żadna wada taki typ zmontowania. Tylko ciekawe czemu nie na sztywno dziwne zjawisko. Dzięki za zerknięcie.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

viera

New member
uzyty material w konstrukcji matrycy jest wykonany z polimerow i co za tym idzie nie sa to twarde materialy ,a wielkosc czyli dlugosc i szerokosc matrycy maja w plyw na uginanie szczegolnie wsrodkowej strefie matrycy ,po zatym matryca musi byc elastyczna gdyz w miarę nagrzewania się materiał zwiększa swoje parametry ,i to jest normalne nie ma potrzeby usztywniania ekranu ,musi on caly czas pracowac pod wplywem ciepla czyli musi byc rozciagliwy ...
 
Do góry