BP 125/325 etc

bagiennik

New member
Bez reklam
Mały rozmiar to jest raczej wada, porządne odtwarzacze są zawsze wielkie ;)
Przy tej relacji cenowej w ogóle nie ma sensu się nimi interesować skoro BP420 jest poniżej 400zł ;>
 

MKa11

New member
To nie wada, w bp420 większość miejsca w środku zabiera powietrze ;)
a BP325 można dostać grubo poniżej 300.
Powiedzmy sobie szczerze, żaden LG wg rozmiaru nie zakwalifikuje się do porządnych.
Przed chwilą przejrzałem instrukcję od 325 i widzę że wyprowadzili na zewnątrz zasilanie, i nie ma wyjścia stereo na chinchach (co i tak dla wielu pewnie nie ma znaczenia).
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Właśnie dzięki temu że jest mniej upchany lepiej się chłodzi i i jest teoretycznie Cichszy ;)
W praktyce wielu ludzi zwraca uwage na wyście analogowe, żeby podłączyć odtwarzacz do "wieży" czy głośniczków komputerowych.
Wyście optyczne też raczej zbędnym bajerem nie jest ;>
 

MKa11

New member
Teoretycznie cichszy, w BP220 cicho to nie zawsze było a jeżeli ktoś chce oglądać BR w stereo to jego sprawa.
Optyka nie ma ale jest coaxial.
 

desir

New member
Zastanawiam sie nad lg bd325 ponieważ cena jest bardzo kusząca około240zł i jego rozmiar bardzo mi odpowiada. Jednak nie wiem czy nie warto dołożyć pare zł i kupić coś "lepszego" tylko co bedzie znaczyło lepszy ;] czy jakość obrazu bedzie gorsza np od bd660 czy np sony bdp4903 czy 325 bedzie odtwarzał duzo mniej formatów? czy bedzie miał gorsze skalowanie z dvd do hd? będą to jakies uderzające różnice?
Telewizor jaki mam to lg 37lm620
 

MKa11

New member
325 odtwarza chyba wszystko co się da, chyba prędzej sony się wypnie. Na jakość obrazu nie narzekam, skalowanie DVD wygląda też nieźle.
 

Pap76

New member
A format Audio FLAC odtwarza? Z jakimi maks. parametrami? Znalazłem co prawda, na stronach różnych sklepów, ale np. instrukcja niemiecka nic o tym nie mówi. Sprawdzał ktoś?
 
Do góry