LC32R - Menu servisowe - tunning ??

bruneros

New member
poprzez menu serwisowe w swoim LC32R (menu na pilocie i obudowie)
w tool option http://i103.photobucket.com/albums/m137/SnackMasterFlex/P1030445.jpg

w INCH zmienilem L32WXGA na L37WXGA...

spostrzezenia:
- podswietlenia slabsze
- ale kontrast - duuuzo lepszy

po zmianie na inne modele obraz jakby tylko mniej podswietlony, ale kontast jakby sie nie zwiekszal.. ale mniej wyostrzony przez co mnie wylazi smieci z kanalow i obraz jest naturalnjeszy...

tak by moze moja subiektywnosc zminimalizowac moze ktos tez poczyni probe tej zmiany ? ciekaw jestem spostrzezen...

ja na razie zostawilem
 
Ostatnia edycja:

waarren

New member
hmm... ja pozmienialem niechcacy wartosci w menu BlkLine Detector i teraz nie wiem dokladnie czy czegos nie popsulem, bo do standardowych ustawien w tym podmenu juz nie chcialo wrócic:(, jak ktos kmini cos o tym submenu i wie co tam jest grane to niech sie podzieli informacja, wiem ze tylko ze to submenu sluzy do regulacji prawdopdobnie ustawien czarnych pasów w krawedziach ekranu, ale to tylko moje domysly po poczytaniu troche na holenderskich i niemieckich forach, z gory dzieki i zapraszam do podzielenia sie wiedzą
 

kristopher0725

New member
ja mam tak w 32 lc2r
BlkLine Min. 0
BlkLine Max. 0
BlkLine Gap. 0
Full Time 10
Original time 3

prosze jak ktos ma nic nie ruszane to niech napisze mi swoje orginalne jakie sa bez ruszania,bo ja dalem przez moja glopote w menu serwisowym restore factory settings i mi sie pozmienialy,oczywiscie zapisalem sobie z glownego menu parametry naszczescie do tych ustawien czyli area tool itp i je przywrocilem taki jakie byly ale juz jak bylo naprawde w BlkLine detector too na 100% nie wiem.Teraz mam tak jak napisalem pozdro :)
 

kristopher0725

New member
Bruneros mam do ciebie wielka prosbe,czy moglbys mi podac wszystkie ustawienia z twojego menu z BlkLine detector...byl bym ci bardzo wdzieczny i czy one sa nie ruszane,to znaczy takie jakiew miales od nowosci prosze cie bardzo..najlepiej jak bys mi podeslal wiecej ustawien bio nie mam nikogo znajomego z takim tv jak ja mam i tylko pozostaje mi forum dzieki i pozdrawiam :)
 
Do góry