Co zamiast BD660?

DonAndress

New member
Witam.

Dopiero teraz wpadło mi do głowy kupno odtwarzacza Blu-Ray.
Czytając forum doszedłem do wniosku, że najlepszym wyborem do ok 400zł będzie LG BD660, ale niestety w żadnym ze "stacjonarnych" sklepów w Krakowie nie znalazłem już tego modelu, ani nie jest dostępny do ściągnięcia.

Co zatem mógłbym kupić w zamian?
Kwota to 400-450zł, chciałbym, żeby odtwarzał bez zacięć jak największą ilość formatów plików wideo. Może być 3D, ale nie musi.

Jak się nazywa następca modelu BD660? Czy jest równie dobry?
 

dune2

New member
Bez reklam
Podlaczam sie do tematu.
Tez polowalem na bd660 ale w sklepach stacjonarnych praktyczie nie ma a jak jest to z ekspozycji i niewiadomo co tam z nim robiono.
Podobnie jak kolega chce wydac 400-450 zl i zeby czytal jak najwiecej formatow video ale w moim wypadku musi miec 3d.
Myslalem o samsungu e5500 ale wyczytalem ze czyta napisy w srt a w txt nie oraz czasem w mkv dzwiek nie pasuje do obrazu.
Biore pod uwage LG bp420 ale malo info o nim.
 

DonAndress

New member
Nie wiem jak z odtwarzaczem, ale TV Samsunga sprzed 2 lat czyta napisy txt bez problemu. Poważnie tak donoszą posiadacze modelu e5500?
 

DonAndress

New member
Ale one są dostępne wyłącznie w sklepie. Nie można zamówić i do tego sklep w Krakowie nie może ściągnąć do siebie tego odtwarzacza.
 

dune2

New member
Bez reklam
Ale one są dostępne wyłącznie w sklepie. Nie można zamówić i do tego sklep w Krakowie nie może ściągnąć do siebie tego odtwarzacza.
Ja bym go nie sciagal nawet jakby byla taka mozliwosc.Ostatie sztuki to najczesciej te z ekspozycji niezle zajechane.
Wczoraj bylem w saturn gdansk bo podobno mieli pare stuk i oczywiscie okazalo sie ze to z ekspozycji i byl tylko 1 a pozostale tylko w komputerze istnieja.Czyli cala Polska.
Jednak cena 359 a pod adresem co kolega wyzej podaje jest drogo.
 

lutenet

New member
A dlaczego tak napierasz na stacjonarny sklep jeżeli wiesz już co chcesz ? Ja też poczytałem i podotykałem i gdy już postanowiłem co chcę wybrałem sobie ze sklepu internetowego i właśnie sobie testuję. Mam 10 dni na zwrot, jakby co. No wiem, że będę musiał zapakować i odesłać ale na pocztę mam bliżej niż do sklepu a i tam nie wiadomo czy przyjęliby bez żadnych problemów.
 

DonAndress

New member
Może ja odpowiem na to pytanie, skoro to mój wątek ;-)

Otóż znakomita większość sklepów internetowych wysyła przesyłki kurierem. No i generalnie wszystko fajnie, tylko że kurierom się wydaje, że to my jesteśmy dla nich, a nie oni dla nas. Bardzo mnie to złości. Naprawdę bardzo rzadko się zdarza, żeby któryś zadzwonił przed przyjazdem, już nie żeby sie umówić na konkretną godzinę, ale chociaż zapowiedzieć, o której łaskawie się pojawia.
Zwykle jest tak, że dzwonią na kom pod drzwiami, w momencie, jak okazuje się, że mnie nie ma. To skutkuje niedostarczeniem przesyłki za pierwszym razem.

Albo po takiej akcji kurier mówi, że może być u mnie tylko w takich i takich godzinach. Oczywiście są to normalne godziny pracy, więc rzecz jasna, że może mnie nie być.

No i gadaj tu z takim. I nie ważne jaka to firma kurierska. Tak właśnie mam w krakowie...

Wolę mniejsze przesyłki zamówić przez zwykła pocztę i później odebrać, a duże albo osobiście albo z punktu odbioru osobistego...


Sent from i9100 using TapaTalk
 

lutenet

New member
W zupełności się z tobą zgadzam, tak jest z kurierami, chociaż ich też trzeba zrozumieć.
Jak do mnie dzwonią, że są pod drzwiami w godzinach pracy to im mówię by wpadli do mnie do pracy :)) i często tak się udaje (4 opony przewaliłem prosto do bagażnika), albo mówię że sorry ale będe po południu i wtedy nalegam by przestawił sobie trasę i kolejność dostarczania przesyłek i też się udaje. Ale teraz faktycznie wybrałem opcję z dostarczeniem do punktu odbioru i odebrałem i zapłaciłem w wolnym czasie.
No ale to nie o tym wątek :)
 
Do góry