LG BP220 - Opinie

djpuzia

New member
Witam,
Zamierzam kupić odtwarzacz LG BP220. Czy ktoś posiada już ten nowy model? Może się podzielić opiniami na temat tego modelu? (czy odtwarza bez problemów wszystkie formaty plików, jak działa LG Smart TV i aplikacje jak Ipla, TVN Player itp?)
Z góry dzięki za opinie tego odtwarzacza.
 

kijanka48

New member
Mam ten model, jestem zadowolona, ale wykorzystuję tylko do filmów i muzyki, więc nie wiem jak by się sprawował w bojowych warunkach
 

djpuzia

New member
Mam ten model, jestem zadowolona, ale wykorzystuję tylko do filmów i muzyki, więc nie wiem jak by się sprawował w bojowych warunkach
A możesz podać jakie to są filmy? - XviD, DivX, kontener mkv, jakie rozdzielczości?
Jest możliwość, żebyś przez chwilkę spróbował poklikać po kilku aplikacjach na LG Smart TV, jak to się sprawuje?
Jest to nowy sprzęt na rynku i na razie totalnie brak informacji na jego temat i pomogło by to zapewne wielu ludziom podjąć decyzje w zakupie.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Odtwarzanie plików filmowych działa przyzwoicie, odtwarzał w zasadzie wszystko bez problemu, jakość obrazu jest natomiast bez rewelacji, ale to budżetowy odtwarzaczyk więc ma do tego prawo, Funkcje internetowe działały drewnianie...
 

adam6150

New member
Wielka prośba- sprawdz czy odtwarza pliki muzyczne zakodowane w FLAC. Producent mówi w instrukcji obsługi, że tak ale cholera ich tam wie...
 

djpuzia

New member
Wielka prośba- sprawdz czy odtwarza pliki muzyczne zakodowane w FLAC. Producent mówi w instrukcji obsługi, że tak ale cholera ich tam wie...
A jesteś wstanie umieścić mi gdzieś taki plik, bo nie posiadam takiego. Sprawdził bym to.

Ogólnie jestem zadowolony z odtwarzacza. Warty jest tyle co kosztuje i nie wiem czy w cenie 250 zł dostanie się coś porównywalnego u innego producenta.
Sprawdziłem kilka filmów - DivX, XviD, kontener mkv i nie było z nimi problemu (przynajmniej z tymi, co ja odpalałem). Nawet odtworzył film w 3D, ale że nie mam telewizora 3D, to miałem 2 obrazy (podzielony na pół) - wszystkie filmy sprawdzałem po DLNA z komputera.
Platforma LG Smart TV nie robi na razie szału ilością aplikacji, ale jest to i tak lepiej, jak w modelu Samsung e5300 (ta sama pólka cenowa), w którym platformy SMART nie ma w ogóle.
Jest to na razie dość nowy sprzęt na rynku, więc zobaczymy jak się rozwinie platforma SAMRT od LG na tych urządzeniach.
 

adam6150

New member
A jesteś wstanie umieścić mi gdzieś taki plik, bo nie posiadam takiego. Sprawdził bym to.

Ogólnie jestem zadowolony z odtwarzacza. Warty jest tyle co kosztuje i nie wiem czy w cenie 250 zł dostanie się coś porównywalnego u innego producenta.
Sprawdziłem kilka filmów - DivX, XviD, kontener mkv i nie było z nimi problemu (przynajmniej z tymi, co ja odpalałem). Nawet odtworzył film w 3D, ale że nie mam telewizora 3D, to miałem 2 obrazy (podzielony na pół) - wszystkie filmy sprawdzałem po DLNA z komputera.
Platforma LG Smart TV nie robi na razie szału ilością aplikacji, ale jest to i tak lepiej, jak w modelu Samsung e5300 (ta sama pólka cenowa), w którym platformy SMART nie ma w ogóle.
Jest to na razie dość nowy sprzęt na rynku, więc zobaczymy jak się rozwinie platforma SAMRT od LG na tych urządzeniach.[/QUO
 
Ostatnia edycja:

MKa11

New member
BP220 czyta FLACa bez problemu, w sumie nie spotkałem się z plikiem video którego nie odtwarzał (avi/mkv etc) z którymi np WD TV miał problemy.
Dodatkowo, w odróżnieniu od TV LG PA6500 bez problemu odtwarza DTS, puszczając go po optyku w 5.1 lub po analogu jako stereo.
 

walher

New member
BP220 a DLNA

Właśnie podłączyłem w/w odtwarzacz przez DLNA do kompa i co widzę - rozpisują się że przez DLNA możliwe jest odtwarzanie FLAC`a a tu klapa:( - Nero Media Home w ogóle nie widzi plików Flac na kompie, z MP3, Dvix, MKV nie widzę problemów. Jak coś z tym zaradzę - dam znać. Flacki idealnie chodzą z płyty i pena.
 

walher

New member
Flac

Właśnie podłączyłem w/w odtwarzacz przez DLNA do kompa i co widzę - rozpisują się że przez DLNA możliwe jest odtwarzanie FLAC`a a tu klapa:( - Nero Media Home w ogóle nie widzi plików Flac na kompie, z MP3, Dvix, MKV nie widzę problemów. Jak coś z tym zaradzę - dam znać. Flacki idealnie chodzą z płyty i pena.

To tak ma być - w specyfikacji FLAC odtwarxa wyłącznie z płyty lub pena.
 

giekol

Member
Odtwarzanie plików filmowych działa przyzwoicie, odtwarzał w zasadzie wszystko bez problemu, jakość obrazu jest natomiast bez rewelacji, ale to budżetowy odtwarzaczyk więc ma do tego prawo, Funkcje internetowe działały drewnianie...

Czy możesz napisać jak jest z odtwarzaniem filmów DVD, czy (DVD Video upscalling) poprawia jakość odtwarzanych filmów? o znaczy, że "jakość obrazu bez rewelacji", czy ma progresive scan? Pozdrawiam
 
Do góry