Kino domowe LG BH9420P + TV SAMSUNG UE46ES6800 i problem z 3D.

bjukannon

New member
Witam serdecznie,
Posiadam TV SAMSUNG UE46ES6800 i podłączone do niego kino domowe LG BH9420P. Mam problem z odtwarzaniem filmów 3D w formacie MKV umieszczonych na dysku przenośnym, podłączonym poprzez USB do odtwarzacza blu-ray wchodzącego w skład tego kina. Kiedy włączam taki film i uruchamiam tryb 3D w moim TV to nagle napisy jak i każde menu dotyczące obsługi kina domowego, które włączę (np. głośność, info o czasie trwania filmu, strojenie itp. ) nagle strasznie się rozjeżdża, rozmazuje, rozciąga na cały ekran. Wygląda to tak jakby TV konwertował cały sygnał jaki trafia do niego z kina na tryb 3D zamiast samego filmu. Menu rozciągnięte na cały ekran, napisy, wszystko co jest wyświetlane na TV idące z kina.
Nie wiem natomiast czy byłby taki sam problem jakbym próbował odtworzyć film 3D bezpośrednio z płyty blu-ray, nagrany w tradycyjny sposób.
Kiedy natomiast odtwarzam takie filmy z dysku, podłączonego prosto do TV to takiego problemu nie ma. Napisy jak i menu są prawidłowo wyświetlane.
Czy wiadomo Wam coś o przyczynach opisanego problemu? Czy da się to jakoś wyeliminować?

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.
 

emaks03

New member
Przepraszam, że odkopuję temat ale podpinam się pod to pytanie ponieważ mam to samo kino, a TV Samsunga F6400. Jeśli chodzi o kino to jestem zadowolony z jakości dźwięku. Mam je w pokoju o powierzchni 20m2. Do oglądania filmów jak najbardziej, do muzyki troszkę za słabe.
 

enforces

New member
A czy to nie jest czasem wina telewizora? Nie sądzę by playera. Patrzeliście w ustawieniach? Firmware telewizora aktualny? Ewentualnie sprawdźcie program 3D subtitler.
 
Do góry