47Lm620s -wszystko o.. "królu średniej półki"???plusy,minusy, wrażenia, rady, porady.

melinek11

New member
Otwieram wątek dotyczący modelu 47LM620S.. podobno jest najbardziej konkurencyjnym modelem LG w zakresie cenowym 3500PLN.. jego konkurentami są:
PHILIPS 46PFL5507
PANSONIC TX-47ET5E
Wypowiedzcie się w tej kwestii czy rzeczywiście jest to najbardziej atrakcyjna propozycja w tym zakresie cenowym jeśli chodzi o 3D PASYWNE z pełną przeglądarką, rozbudowanym SMART i DLNA??

MILE WIDZIANE WSZELKIE DOŚWIADCZENIA, WRAŻENIA, ZAUWAŻONE WADY I ZALETY NA TLE INNYCH PRODUCENTÓW, TESTY, OPINIE, PORÓWNANIA itp itd.
 

bartex12

New member
aplikacja do sterowaniem tv LG LM660s to LG TV Remote, do pobrania z Google Play
play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.tv.remoteapps&hl=pl
 

berqel89

New member
witam, mam lm620s. Chcialem kupic MAGIV MOTION REMOTE i facet w sklepie wicsnął mi AN-MR200. I lipa. Da sie cos zrobic zeby on funkcjonowal, czy musze oddac? a drugie pytanie to czy dlugo sie czeka na meila przy rejestracji w lg apps? W rejestracji wpisalem meila i haslo ale mi nic nie przysylają i nie moge zakonczyc rejestracji..
 

ipfon

New member
Witam podepne się pod temat, mam wspomnianego 620S dokupiłem adapter i moje pytanie czy można w jakiś sposób na nim uruchomić internet flashowy, mam net z PLAYa po podpięciu w USB nie ma rekacji??
 

markozalko

New member
Podepnę się pod temat, czy wszyscy użytkownicy tego modelu mają Clouding? Kiedyś tego chyba nie miałem a teraz rzuca się w oczy szczególnie np. jak zmieniam kanały i jest czarne tło to widzę w rogach chmury, albo jak wyłączę dekoder tv i wtedy mam tylko czarny obraz to widać najbardziej.
 

Grinch

New member
Ja cloudingu nie widzę, bardzije razi mnie cholerny banding :/

Witam podepne się pod temat, mam wspomnianego 620S dokupiłem adapter i moje pytanie czy można w jakiś sposób na nim uruchomić internet flashowy, mam net z PLAYa po podpięciu w USB nie ma rekacji??

Nie ma i nie będzie reakcji. Jedyna opcja to adapter LG AN-WF100 (tylko internet przez WIFI) albo coś na RJ-45. Dlatego jeśli chcesz mieć net z Play to tylko tak:
Router z obsługą 3G np.: NOWY! TP-LINK TL-MR3420 Router 3G GSM USB 300Mbps (2895731284) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podłączony do TV przez kabel RJ-45.
 
Do góry