do wyboru 32LC2R, LE32R71B/72B, 32LX60P

gasparon

New member
mam problem - planuje nabyć telewizor LCD 32" do 3500 zł zastanawiam sie nad trzema TV o których na forum sie mówi

LG - 32LC2R - cena wynegocjowana na allegro (ale sklep w warszawie) - 2700 zł
Samsung -LE32R71B - cena w sklepie w warszawie 3500 zł
Panasonic - 32LX60P - cena w sklepie w warszawie 3400 zł

Atrakcyjna jest cena LG niewątpliwie 700-800 zł piechotą nie chodzi ;)

Prosze o sugestie osob które posiadają telewizory lub robily rozeznanie ;) - stylistyki prosze nie podkreslac bo nie jest ona dla mnie ważna
 

Underdog

New member
Witam.
Z tych trzech modeli osobiście wybrałbym 32r71 gdyż ma lepszą matryce,większą ilość wyświetlanych kolorów od pozostałych.
Jeśli nie chcesz wydać więcej niż 3000 zł. weś pod uwagę jeszcze Samsunga 32s71 on kosztuje około 3000 zł. i moim zdaniem pracuje lepiej niż LG i ma ciekawszy wygląd,szczególnie grubość.( ale to moje spostrzeżenie).;)
 

GDA

New member
gasparon napisał:
Atrakcyjna jest cena LG niewątpliwie 700-800 zł piechotą nie chodzi ;)
Może i piechotą nie chodzi ale powiedz kiedy następny raz będziesz kupował TV? za miesiąc czy może za 5 lat?
dlatego też nie ma co oszczędzać

wyboru musisz dokonać sam - ja wybrałem Panasonica ze względu na 2 wejscia HDMI, bardzo dobry odbiór PAL (kablówka) i przedewszystkim za prawdziwą "czerń" !
 

pietrom

New member
A ja nie rozumiem nad czym sie tu zastanawiac!!
Przeciez Samsung 72B ma kontrast na poziomie az 5000:1 !!!!!
Moze mi ktos to wytlumaczyc!!!
 

GDA

New member
pietrom napisał:
Przeciez Samsung 72B ma kontrast na poziomie az 5000:1 !!!!!
Tylko że te 5000:1 ma się nijak do rzeczywistości - to typowy chwyt marketingowy, Samsung podaje w innym przeliczeniu kontrast swoich odbiorników w przeciwieństwie do reszty firm
 
Do góry