Seria LM..... kolejne aktualizacje softu

Wujgregor

Member
Wejdź na stronę LG i sprawdź czy są tam pliki z updatem . Jeśli tak to pobierz i będziesz miał na usb.Ja aktualizowałem gdy wyskoczyło powiadomienie na tv.
Do tej pory błędów nie uświadczyłem.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

mike87

New member
Czy komuś działa TVN Player na Smart TV. Mi od około tygodnia nie chce włączyć się żaden materiał, tylko kółeczko lata ciągle. Wcześniej zdarzało mi się tak, ale pomagał reset, a teraz nic kaplica. Czy ktoś wie jak to naprawić?? Telewizor LM 620s
 
Ostatnia edycja:

pluto7777

New member
55lm670s

witam wszystkich. mam nadzieję że w odpowiednim miejscu piszę. pobrałem aktualizację na 55lm670s-za i (wydaje mi się że od tego czasu) zaczyna mi spadać jakość sygnału ze 100 na 25-30 % i kratkuje obraz . czy możliwe że wina aktualizacji? - podłączałem tv pod inną antenę na której inny tv działa dobrze i też jest tak samo. pobrałem 4.62.12. ktoś miał podobny problem i czy ewentualnie można pobrać starszą wersję ,a jeśli tak to jaką i skąd ?
 

patryk_85

New member
Najnowsza aktualizacja niestety powoduje problemy z serwerem DLNA u mnie. Jeżeli tylko telewizor jest włączony (nie ważne, czy oglądamy akurat coś z HDMI czy z serwera DLNA) powoduje wręcz zarzynanie serwera DLNA. Nie wiem co zmienili, ale TV próbuje cały czas coś pobrać z serwera. Tylko wyłączenie TV pomaga. Będę badał sprawę.
Czy jest możliwość downgrade w tych TV?
 

roratoga

Member
z tym youtube to juz przeginka wczesniej skype teraz to i co teraz zrobic z kamerka za kilka stowek ?
jak wrocic do ostatniego softu na ktorym byl skype i 3d world ?
 

wbbmzg

New member
stało się - youtube nie działa - czy jest jakiś sposób z downgrade softu żeby ta aplikacja zaczęła działać?
Polityka firmy po byku
 

cezzar

New member
Kodek HVEC

Hej, czy jest może soft z kodekiem HVEC lub inna metoda instalacji jego w tv? Mój LG 42LM670S ma się dobrze i szkoda mi go wyrzucać na śmietnik.
 
Do góry