LG 37lc2r

lipa_ml

New member
witam. dzisiaj albo jutro dojedzie mi do domu , jak potestuje w wekeend to napisze swoje wnioski. widziałem go jak grał w sklepie i w hdtv bardzo mi sie podobał reszte potestuje w domu na filmach dvd , divix i hdtv z lapka no i z plaformą CP.
 

lipa_ml

New member
no i tv dojechał. pierwsze krótkie testy i moje wrażenia. jesli chodzi o jakość kanałów z polsatu cyfrowego (dobry kabelek RGB tech-link) tak jak się spodziewałem : paczka tvn całkiem niezły obraz nawet lepszy niż się spodziewałem, polsat,axn, tv4 tez w miare dobry, jeśli chodzi o tvp 1 ,tvp 2 to niestety jakosc troszke pozostawia do zyczenia. jakosc dvd po RGB ( mam stare dvd bez komponenta i hdmi) bardzo fajna no a jesli chodzi o jakość hdtv z kompa not o tutaj jest naprawde super o takie coś mi chodziło. podłączenie laptopa d-sub - d-sub bez problemu rozdziałka taka jaka powinna byc 1360x768 jakosc bardzo fajna , krótkie testy gier i żadnego smurzenia. wiem ze sa lepsze tv ale na pierwsze godziny pracy lc2r 37 mi pasuje (w wekeend dokładnie go przetestuje) . ogladam z odległosci 3,5 m i wydaje mi sie ze 37 to maks z takiej odległosci wiecej to juz była by kicha. jesli chodzi o wygląd tv to naprawde wygląda bardzo dostojnie duzo lepiej niz na fotkach.
 

butel

New member
lipa_ml mam ten telewizorek od tygodnia i też jestem zadowolony za tą ceną !
Napisz coś jak go przetestujesz bo ja jestem ,,zielony" w tych sprawach.Pozdrawiam ;);););)
 

lipa_ml

New member
brak czasu narazie nia porządne testy ale bardzo mile mnie zaskoczył dobry kontras na papierze 178 stopni w praktyce z każdej strony w pokoju dobrze widac :) pogrzebie w ustawieniach troche ale to w sobote :)
 

luki

New member
26lc2r

witam ! zakupiłem wczoraj LG 26LC2R , model
bardzo udany , obraz jak na mój gust całkiem całkiem
troche mogliby popracować nad dźwiękiem ale ogólnie sprzęt godny polecenia,jedyny problem (dla kogoś innego może to być mały problemik) -
nie wiem czy tak modele LG mają ale nie mogę wyłączyć telewizora przyciskiem na obudowie aby wyłączyć go całkowicie , przechodzi w stan
czuwania czy może ktoś kto posiada ten model spotkał sie z czymś takim?!
szukałem w instrukcji - nic nie jest napisane , w opcjach TV też nic nie znalazłem
z góry dziękuje za jakąś podpowiedź
 
Do góry