LG 26LC2R + PC'et DVI==HDMI

marttino

New member
Witam

kupiłem telewizor LG 26LC2R podłaczam go do komputera (grafika GeForce 6600 128MB Silent Pipe) kablęm DVI na Grafice i HDMI na LG. Po ponownym restarcie systemu obraz wczytuje się ale tylko bios i jest na czerwony paskowanym lte. Jak mam ustawić opcję karty graficznej by normalnie odtwarzało obraz z komputera??

Proszę o pomoc!!!

Pozdrawiam Marcin
 

deoc

New member
Pulpit prawym myszy / Wlasciwosci / Zaawansowane / GF 6600 / Display Settings - zaznaczasz single display i ustawiasz zeby uzywal TV zamiast monitora :)
 

marttino

New member
no niestety nie pomogło nadal jest czerwony obraz i po biosie ładuje nie ładuje się windows...

ustawiłem na odtwarzanie obydwu LG i AOC na karcie GeFora'ca w ustawieniach

czy to może wina ustawień telewizora badź jakiś sterowników czy może trzeba zmienić ustawienia czestotliwości odświeżania, bitów 32 na 16 lub 8 ?? jak mam skonfigurować żeby LG zadziałał ???
 
Ostatnia edycja:

Mazoku

New member
Jesteś pewien, że się nie uruchamia? Może po prostu nie widzidzisz ekranu ładowania, bo jest wyświetlany w nieobsługiwanej rozdzielczości? Poczekaj chwilę.

A najlepsza rozdzielczość dla twojego TV to oczywiście 1366x768@60Hz.
 

marttino

New member
tak oczywiście zmieniłem rozdzielczość na wskazaną teraz nawet mam 800x600

czy to może być wina kabla ?? tak sobie myśle, że (przed paroma dniami wyczytałem w necie) "najlepszą przepustowość ma kabel DVI-D" mój jest DVI zwykły

a co mogę jeszcze zmienić w ustawiebiach karty ???
 
Do góry