47LM670s

przekorn

New member
Myslicie ze na TV da rade zainstalować wtyczkę silverlighta jak wchodze np na tvnplayer za pomoca przegladarki?
 

mistrzb

Member
Ze wzgledu na odbicia ja np zrezygnowalem z tego tv. Jest to obecnie chyba najbardziej odbijajacy tv co wg mnie dyskwalifikuje go jako urzadzenie do "normalnego" ogladania tv ;). Chyba, ze ladny mebel czy lustro. Zadne "smery-bajery" nie uratuja obrazu, ktory jednak w tv powinien byc na pierwszym miejscu. Przygladalem sie juz temu tv wiele razy w mniej lub bardziej naslonecznionych miejscach i powiem jedno, ma-sa-kra. Odbicia sa wyrazne nawet gdy tv jest wlaczony. Jak na 21 wiek to duzy krok w tyl. Tv nadaje sie tylko do sal kinowych calkowicie zaciemnionych. A samsungi mimo, ze maja rownie lustrzana matryce to maja jednak jakis filtr antyrefleksyjny i jest troche lepiej. Jednak komfort i wygoda ogladania matrycy matowej jest duuuuzo wieksza.
Zalecam kilka razy zastanowic sie przed kupnem takiego tv, na pewno obejrzec na zywo, zeby miec swiadomosc tego co sie bierze. Niestety mam znajomych, ktorzy kupili "lustro" w ciemno, a teraz musza mowic, ze "tak bardzo to nie przeszkadza i da sie przyzwyczaic". Ale nie po to wydajemy grube pieniadze, zeby musiec sie do czegokolwiek irytujacego przyzwyczajac ;)
 

ali69

New member
Hm u mnie tv stoi bokiem do okna i jeszcze masakry o ktorej piszesz nie doswiadczylem. Ale moze sie nie znam.

Nje znasz sie, nie znasz :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ja mam 42" LM 660s czyli ten gorszy ;) i powtórzę za tobą:
"i jeszcze masakry o ktorej piszesz nie doswiadczylem. Ale moze sie nie znam".

Mistrzb mnie zabił swoja opinią :bober::bober::bober:
zwłaszcza tak kategoryczną i wyrobioną po ogladaniu telewizora w sklepie przy jarzeniówkach i w trybie pewnie sklepowym, a na pewno nie "dostrojonym". Pewnie w chacie ma jak w szpitalu i pełno jarzeniówek to faktycznie mu nie przypasił :grin:

Ja tam jak wyłącze TV to zawsze lubię sobie fryzurę poprawić ,a teraz to przynajmniej do przedpokoju nie muszę wychodzić :hihi:
 

mistrzb

Member
Moze troche za bardzo krytykuje LG, ale jestem przyzwyczajony do matowego ekranu. Wszystkie matryce w domu sa matowe :) Sam tv LG bardzo mi sie podoba, ladnie dziala 3d, ma bajery, ale lustro jest nie do zakceptowania. Wielka szkoda, ze tak zrobili. Rzeczywiscie LG w domu nie widzialem, bo w koncu nie kupilem go, ale w sklepie ze swiatlami i bez, przy oknie i z daleka od nich ;) Porownywalem tez bezposrednio do UCP samsunga, ktorego akurat w domowych warunkach mnostwo razy widuje i jest gorzej, wiec lipa. Wezcie tez pod uwage, ze ja szukam 55 cali, wiec efekt jest znacznie bardziej widoczny niz na mniejszych ekranach ;)
 

lm648

Banned
tv LG47LM660s - ceny spadają 4334zł
zadowolenie pl
czas kupić :)
Nie podbijaj tematu:)pracujesz tam??????? :)
Pozwolę sobie zacytować poprzednią wypowiedź:
" Przygladalem sie juz temu tv wiele razy w mniej lub bardziej naslonecznionych miejscach i powiem jedno, ma-sa-kra. Odbicia sa wyrazne nawet gdy tv jest wlaczony. Jak na 21 wiek to duzy krok w tyl"
również mam takie odczucia :( a przedstawiona cena to żadna atrakcja, no chyba, że dla ciebie:) Pozdro
 

marjos

Member
Info dla zainteresowanych kupnem 47lm660.
Mój dzisiaj przyjechał ze sklepu Euro RTV AGD i od razu... odjechał.
Panowie wyjęli mi go z pudełka i od razu rzucił mi się w oczy ślad na matrycy. Wyglądało to jak pęknięcie, ale to było coś takiego jakby źle doklejona, załamana folia. Panowie zabrali go z powrotem bez żadnych problemów. W sobotę ma przyjechać drugi.
Jak macie możliwość to wyjmijcie tv z pudełka i obejrzyjcie matrycę przed zakupem.
Mam nadzieję że to był tylko wyjątek.
I jeszcze a pro po błyszczącej matrycy. Telewizor wylądował po wyjęciu z pudełka na łóżku, vis a vis okna i nie zachowywał się jak lustro w którym wszystko się odbija. Stary LG crt miał tak samo tyle, że skala była mniejsza, bo miał 29". Nie ma takiej tragedii i masakry jak to nie którzy sugerują.
Pozdrawiam i życzę samych idealnych egzemplarzy.
 

al-aksa

New member
marjos hmm to jednak trzeba oblukać przy przywozie! ja swojego spodziewam sie w sobote!
i też mam nadzieję, że nie będzie tragedii z tym lustrem! u mnie światło wpada z boku od zachodu ale mam wertikale!
gdyby ekran był matowy jak w 570S to byłby chyba ideal ;)
 

marjos

Member
U mnie docelowo tv będzie stał tyłem do okna więc nie powinno być problemu. Czekam do soboty na drugi egzemplarz. :)
Tak sobie teraz myślę: czy jak to by przywiózł kurier ze sklepu internetowego, który nie ma swojego transportu, to też można rozpakować tv i ewentualnie go nie przyjąć?
 

electro69

New member
U mnie docelowo tv będzie stał tyłem do okna więc nie powinno być problemu. Czekam do soboty na drugi egzemplarz. :)
Tak sobie teraz myślę: czy jak to by przywiózł kurier ze sklepu internetowego, który nie ma swojego transportu, to też można rozpakować tv i ewentualnie go nie przyjąć?
Witam
Mam nadzieje, że to rzeczywiście jest jakiś wyjątek jeśli chodzi o tą uszkodzoną matryce:shock: (na razie nikt inny nie pisał żeby miał podobny problem).
Przeczytałem na jednym z forum wypowiedź osoby, która pracuje w sklepie RTV odnośnie tego modelu pisze o szparach między matrycą a rama że są tak wielkie ze można sobie spokojnie fugi pod kolor ściany zrobić - to akurat jest mało zabawne :shock: ... jak to wygląda w rzeczywistości zwłaszcza chodzi mi o osoby, które posiadają model w wersji 42 calowej jest aż tak źle ? ... w sumie to mi nie przeszkadza tylko czy to nie będzie miało jakiś skutków na przyszłość np. dostawania się przez te szpary jakiegoś kurzu i innych paprochów na matryce ?:|
Pozdrawiam
 

marjos

Member
Witam
Mam nadzieje, że to rzeczywiście jest jakiś wyjątek jeśli chodzi o tą uszkodzoną matryce:shock: (na razie nikt inny nie pisał żeby miał podobny problem).
Przeczytałem na jednym z forum wypowiedź osoby, która pracuje w sklepie RTV odnośnie tego modelu pisze o szparach między matrycą a rama że są tak wielkie ze można sobie spokojnie fugi pod kolor ściany zrobić - to akurat jest mało zabawne :shock: ... jak to wygląda w rzeczywistości zwłaszcza chodzi mi o osoby, które posiadają model w wersji 42 calowej jest aż tak źle ? ... w sumie to mi nie przeszkadza tylko czy to nie będzie miało jakiś skutków na przyszłość np. dostawania się przez te szpary jakiegoś kurzu i innych paprochów na matryce ?:|
Pozdrawiam


W egzemplarzu który do mnie przyjechał nie było tego problemu. Ramka była ładnie spasowana z matrycą. Przyglądałem się matrycy przy ramce, bo miałem jeszcze nadzieję, że na matrycę jest naklejona jakaś folia ochronna.
 

ali69

New member
Przeczytałem na jednym z forum wypowiedź osoby, która pracuje w sklepie RTV odnośnie tego modelu pisze o szparach między matrycą a rama że są tak wielkie ze można sobie spokojnie fugi pod kolor ściany zrobić - to akurat jest mało zabawne :shock: ... jak to wygląda w rzeczywistości zwłaszcza chodzi mi o osoby, które posiadają model w wersji 42 calowej jest aż tak źle ? ... w sumie to mi nie przeszkadza tylko czy to nie będzie miało jakiś skutków na przyszłość np. dostawania się przez te szpary jakiegoś kurzu i innych paprochów na matryce ?:|
Pozdrawiam

No przyklejona ramka do matrycy nie jest, ale mi paznokieć by tam nie wszedł a cieniutkie mam :mrgreen:,
Chodziłem po MM, Saturnach ,EuroAgd i mam wrażenie że LG nie płaci za ekspozycję swoich TV bo mi zawsze wciskali Samsungi , a jak wspomniałem że może panasonic plazma, to mówili ze nie mogą za dużo ich mieć włączonych bo sklep pójdzie z torbami przez rachunki za prąd i dodatkową klimę co by sklep schodzić :mrgreen::mrgreen::mrgreen: i nie polecają .
Panowie mamy zawsze opcję "niezgodności towaru z umową" - to najszybsza droga do wymiany TV ,bo gwarancja to najpierw niekończące się naprawy a dopiero na końcu wymiana. Ja już tak oddawałem DVD, też proponowali że może najpierw szybko naprawią bo gwarancja itd. Nie, dziękuję, pieniążki. A teraz BR LG i tv LG i fajnie się jednym pilotem obsługuje.:-D

Ale naganiam na to LG :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Obym później nie musiał wszystkiego odszczekiwać ;)
 

ali69

New member
Moze troche za bardzo krytykuje LG, ale jestem przyzwyczajony do matowego ekranu. Wszystkie matryce w domu sa matowe :) Sam tv LG bardzo mi sie podoba, ladnie dziala 3d, ma bajery, ale lustro jest nie do zakceptowania. Wielka szkoda, ze tak zrobili. Rzeczywiscie LG w domu nie widzialem, bo w koncu nie kupilem go, ale w sklepie ze swiatlami i bez, przy oknie i z daleka od nich ;) Porownywalem tez bezposrednio do UCP samsunga, ktorego akurat w domowych warunkach mnostwo razy widuje i jest gorzej, wiec lipa. Wezcie tez pod uwage, ze ja szukam 55 cali, wiec efekt jest znacznie bardziej widoczny niz na mniejszych ekranach ;)

Tylko pozazdrościć kaski, ale jak chcesz wydać około 8tys albo i więcej ,to naprawdę polecam prezentację w domu ,a nie tylko u Kikiego można zamówić .Przy takiej kwocie dodatkowe 300-500 zł warto wydać i potestować TV na miejscu z którego będzie oglądany i wybrać jednego z trzech ,czterech. A na prezentację całą rodzinkę zaprosić i grila zrobić.
Pamietaj że jak masz rodzinkę, to twój wybór wcale nie musi się pokrywać z wyborem reszty i wtedy to dopiero jest problem :mrgreen::-D:mrgreen:
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
LG 42LM670S - Ceneo.pl

42LM670S za ... 2827,03 zł (cena identyczna w 3 sklepach internetowych - jeden i ten sam właściciel wszystkich trzech sklepów). Cena tego TV u konkurencji (RTV Euro AGD) to 4,5 patyka.
Wszystkie 3 sklepy to renomowani gracze na rynku handlu RTV/AGD w internecie.

Ciekawe co tym razem wymyślą żeby olać klientów i naściemniać w mailach anulujących zamówienia, bo ta cena jest nieprawdopodobnie zaniżona.

Zamawiajta, póki ta cena widnieje na ich stronach. :D
 
Ostatnia edycja:
Do góry