47LM670s

al-aksa

New member
Btw przed zakupem nigdy nie widzialem 660s na zywo i myslalem de bedzie caly czarny a tu tylko czarne okazalo sie podstawka i 2cm pasek na dole....reszta jest srebrna.

hmm ja szczerze mówiąc podobnie kliknąłem ten model bazując na wyglądzie 670S czyli srebrnego :D bo widziałem, że niby czarnego jest więcej w 660s no i na szczęscie tańszy!
 

Kris_99

New member
Poweidzcie mi jedno czy u siebie w menu macie dostęp do SKYPE? W opcjach pisało że powinno być dostępne !!!! a u mnie zonk - nie ma !!!
 

surfline

New member
Podzielę się z Wami informacją na temat różnic pomiędzy modelami lm660s a lm670s wg Pana z infolini/chata LG, cytuję:
"Różnica między 670S a 660S to: kolor dolnej listwy obudowy, okulary dual play w zestawie (LM670S) oraz zużycie energi"
Ciekawe nie? ;)
 

darrek4

New member
Ta ja tez zamowilem z oleole i tv przywiezli mi goscie z euro rtv agd :) tv jak narazie extra tylko wie ktos muestran bedzie zapowiadana aktualizacja z tvnplayer bo miala niby byc w kwietniu a ja w tv caly czas nic niemam.


Btw przed zakupem nigdy nie widzialem 660s na zywo i myslalem de bedzie caly czarny a tu tylko czarne okazalo sie podstawka i 2cm pasek na dole....reszta jest srebrna.


Witam.

Rejestrowałeś się może w konkursie : Dorzucamy Blu-Ray 3D!

O co chodzi z tym pytaniem konkursowym - Jak SMART jest Twój telewizor?

Czy poniżej to są "gotowe" cztery odpowiedzi na stronie konkursu?

SMART to przełomowa koncepcja, która pozwoli Ci na nowo odkryć świat obrazu 3D.
SMART to jeszcze bardziej realistyczny świat obrazu 3D, dzięki niewiarygodnie wąskiej ramce.
SMART to prawdziwe kino w Twoim domu w pięknym wzornictwie LG CINEMA SCREEN.
SMART to... LG CINEMA 3D Smart TV.



Pozd.
 

nightlife

New member
Podzielę się z Wami informacją na temat różnic pomiędzy modelami lm660s a lm670s wg Pana z infolini/chata LG, cytuję:
"Różnica między 670S a 660S to: kolor dolnej listwy obudowy, okulary dual play w zestawie (LM670S) oraz zużycie energi"
Ciekawe nie? ;)

W 660S mamy wifi ready. W 670S jest wifi wbudowane.
 

darrek4

New member
Nie moge wkleic linka ale jest pierwsze w wujku googlu po wpisaniu
LG 2012 TV Range: LCD LED, CCFL and Plasma

W tabelce jest różnica, natomiast w tekście poniżej jest napisane że się w zasadzie różnią tylko kolorem :)


Hmmm...
Flawlessly Designed CIBezbłednie zaprojektowany Cinema 3D Smart TV 47LM660S NEMA 3D Smart TV

Najeżdzając kursorem na ikonkę WIFI pod zdjęciem TV pokazuje:

"Wbudowane WiFi"

LG cosik nieprecyzyjne na różnych stronach;)
 

mielnia

New member
Może ktoś wrzuci swoje ustawienia obrazu dla porównania.
Kalibracja:

Oszczędność energii Wył
Tryb obrazu ISF Expert 1
Podświetlenie 41
Kontrast 86
Jasność 57
Ostrość H 25
Ostrość V 25
Kolor 58
Odcień G6
Super rozdzielczość Wył
LED miejscowego wygaszania Wył
Kontrast dynamiczny Wył
Redukcja szumów Wył
Redukcja zakłóceń MPEG Wył
Poziom czerni Niski
Gama kolorów Standardowa
Poprawienie krawędzi Wył
Filtr koloru Wył
Temperatura barwowa Ciepła
GAMMA 2,2
Metoda 2 punkt IRE
Wzór ZEWNĘTRZNE
System zarządzania kolorami bieli
Kolor Odcień Luminancji
Czerwony 1 5 2
Zielony 3 6 0
Niebieski -10 -8 2
Żółty -2 -1 0
Turkusowy 3 8 1
Purpurowy -3 0 0
 

bartpark

New member
Kalibracja:

Oszczędność energii Wył
Tryb obrazu ISF Expert 1
Podświetlenie 41
Kontrast 86
Jasność 57
Ostrość H 25
Ostrość V 25
Kolor 58
Odcień G6
Super rozdzielczość Wył
LED miejscowego wygaszania Wył
Kontrast dynamiczny Wył
Redukcja szumów Wył
Redukcja zakłóceń MPEG Wył
Poziom czerni Niski
Gama kolorów Standardowa
Poprawienie krawędzi Wył
Filtr koloru Wył
Temperatura barwowa Ciepła
GAMMA 2,2
Metoda 2 punkt IRE
Wzór ZEWNĘTRZNE
System zarządzania kolorami bieli
Kolor Odcień Luminancji
Czerwony 1 5 2
Zielony 3 6 0
Niebieski -10 -8 2
Żółty -2 -1 0
Turkusowy 3 8 1
Purpurowy -3 0 0


Jak takie ustawienia zastosować przy wybraniu HDMI dla laptopa lub PC? Wtedy większość tych opcji obrazu jest zablokowanych???:blagam:
 

LuHash

New member
szybkie pytanko - chaialem wziac udzial a tym konkursie blu-ray, ale TV stoi ciagle w kartonie i sa na nim na naklejce jakies numery seryjen, ale nie wiem, ktory mialbym uzyc w konkursie jako numer seryjny telewizora:/
ktorego numeru uzyc? sa trzy linie pod duzym oznaczeniem modelu i prosilbym uzytkownika o porownanie, czy numer seryjny jaki zwraca TV pokrywa sie z jakims z tych numerow:)
(obecnie TV stoi w drugim mieszkaniu i ladnie zapakowany przeczekuje remont...)
 

marjos

Member
Witam.
Mam pytanie co do aplikacji, które są zainstalowane, bądz do zainstalowania.
Czy jest coś takiego jak: tvp.vod.coś tam? :)
Dzięki za odpowiedź.
 

darek3322

New member
Ja mam jeszcze pytanie do psiadaczy serii LMxxx, czy tylko ja zwracam taka uwage na ta mega odblaskowa szybe w tych tv? Czy wam to nie przeszkadza, czy wszyscy macie zaciemnione pokoje? ;) Moze odczucia domowe sa inne niz moje sklepowe (lm670s)
Tv naprawde ladnie dzialajacy, ale szyba znaczaco zmniejsza "ogladalnosc" czegokolwiek. Na forach zagranicznych oprocz odklejajacej sie pleksy ludzie narzekaja tez na odbicia, ktore czesto sa zbyt uciazliwe. Czy w modelach wyzszych 760/860/960 zastosowano jakiekolwiek warstwy antyrefleksyjne? W samsungach i sony, mimo ze rowniez maja plekse i sa odblaskowe, wydaje mi sie, ze swiatlo mniej sie odbija, jakie macie odczucia?

Witam,
Dołączam się do pytania. Jak oceniacie uciążliwość błyszczącej matrycy i czy wyższe modele mniej odbijają? Po LW570s byłem prawie pewny że wybiorę LM660 jednak jak patrzę na zdjęcia i filmiki o serii LM w necie to mocno się zastanawiam.
np. tu:
preporucamo.com/recenzija-lg-47lm660/2012/04/29/
aż tak jasnego pokoju nie mam ale widok zastanawia...

Mam też błyszczącego CRT 25" i jestem przyzwyczajony do odbić ale tu jest 47" lustra (zresztą chyba samsungi tez błyszczą "pięknie")

Napiszcie jak macie odczucia bo w sklepie to pewnie całkiem inaczej wygląda niż w domu.
 
Do góry