Telewizor LG50PA6500

astw

New member
Nigdzie nie pisałem, że warto to robić samodzielnie. Części można kupić np. tu
czci elektroniczne www.Lewandowscy.pl - ukady scalone, trafopowielacze, tranzystory, akcesoria antenowe, zasilacze, DVB-T, pilty, owietlenie LED, tylko pytanie, czy nie lepiej oddać uszkodzone elementy wraz z tv do niezależnego serwisu i za niewielkie (wyraźnie wcześniej ustalone) pieniądze otrzymać diagnozę potwierdzającą lub negującą trafność przeprowadzonej przez inny serwis naprawy? Czy warto kupować pewne urządzenia do jednej naprawy?

Do napraw jest profesjonalne forum:
LG 50 PA6500 - Czarne linie - pomysl na sprawdzenie panela - czy realny ??
 

mateo383

New member
Ktoś jeszcze użytkuje ten TV ? Ja już 6 rok i odpukać nic się nie dzieje. Jeszce na gwarancji był naprawiany bo się nie chciał włączyć i przy okazji wtedy wymienili matrycę bo był jakiś pasek wielkości włosa którego nawet nie widziałem. I od tego czasu nic się nie dzieje. Zakup tej plazmy był jak najbardziej sensowny.
 

mateo383

New member
A ktoś korzysta cały czas z tego moda na lepszą czerń ? Ja wczoraj trochę sie pobawiłem tymi pokrętłami ale cudów się nie da zrobić. Jak się załapie ładna czerń to jest ok ale potem różowe piksele i znowu trzeba cofać pokrętła
 

JanVid

New member
Hallo czy ktoś jeszcze ? :) )) ..... ostatnio w wyniku nadmiernej eksploatacji wysypał się port USB .... teraz używam zewnętrznego odtwarzacza plików i nie tylko, pod nazwą Smart TV Box. Może jeszcze będę go reaktywował, gdyż jak na razie w handlu nie widzę godnego następcy a jak już to nie miłosiernie drogie to .... a więc jeszcze czekam z wymianą :)
 
Do góry