Lg 42lx2r

fiedek58

New member
Lg 42lc2r

:-D STAŁO SIĘ!!!:-D kupiłem 42lc2r, wczesniej myslalem o plazmie lg 42px5r ale po kilkutygodniowym czytaniu forum przeszedlem na strone lcd!!
kupiełem za 5,3 kzł!!wczoraj przywiozłem i ......
od poczatku:
1 wygląd - rewelacja , jedynie pilot odstaje od całości i jest tandetnie wygladajacy w porownaniu do tv- lg sie nie popisalo w tej kwesti,plus za to ze podobno jest uniwersalny czego jeszcze nie testowalem myslalem ze czarna blyszczaca obwodka ekranu bedzie mocno odbijala swiatlo zza okna ale jednak nie jest tak zle!!!wygad zapiera dech w piersiach- kilka osob widzialo i nie moglo oczu oderwac-po prostu sie siedzi i oglada,nic wiecej..
2 obraz - bylem mile zaskoczony podlaczaja antene ze slabym sygnalem kablowki- poprzednio podlaczonej do karty tv w kompie - gdzie odbior byl naprawde kiepski, sadzilem ze w tv bedzie to samo albo gorzej bo wieksza przekatna, jednak myslilem sie- obraz znacznie lepszy, kolory zywe, kontrast rewelacja, itd, za kilka dni podlacze go do lepszego sygnalu kablowki bo sie przeprowadzam i wtedy dam znac jak to wyglada, ale mysle ze bedzie duzo lepiej!!!!dvd po kabelku euro - rewelacja, czysty obraz, brak smug, itd, same superlatywy, czekam na hdmi zeby go podlaczyc i wtedy przetestowac!!
3 wyposażenie - duuuzo wejsc, naprawde nie wiem co bede podlaczal, dvd oczywiscie przez hdmi(czekam na kabelek jak wczesniej wspomnialem, dvd thomsona dth 8060e-chyba najtansza nagrywarka z laczem hdmi-ciekawe co sie ebdzie dzialo, wczesniej yamaha s530 z ktorej bylem bardzo zadowlony, teraz doszedl jeszcze dvix, i pare innych bajerow:)
teraz czekam na podlaczenie i rozstawienie calego kina (eltax millenium 300 przód, eltax millenium 200 tył, central też millenium, sub yamahy z seri yst-w 315, amplituner yamaha rxv 540 )
aha udalo mi sie wlezc do menu serwisowego- jak sie odwarze to sie nim pobawie - przydalo bys ie wiecej info z netu jak ktos moglby sie czym w tej dziedzinie podzielic to chetnie - bo ustawien mnostwo

podsumowujac stwierdzam ze ciesze sie ze moj wybor padl na lcd i na ten model - balem sie wypalania plazm- a jak sie okazuje to chyba nie ma telewizora plazmowego ktorego ten roblem nie dotyczy, to lcd smialo moze konkurowac z plazmami i nie bedzie na ostatnim miejscu!!!!!:p
 
Ostatnia edycja:

Grigorij

New member
:) Dzisiaj go widziałem w "Saturnie" w Katowicach. Wystawili go za 5699 PLN. Myślałem, że mi gały wyjdą z orbit!!!- leciało demo LG, taka babeczka na basenie a potem pod palmami- aż się w niej zakochałem! Uważam, że za tą cenę (w necie to około 5,3 kzł) jest to bardzo dobry wybór. Napaliłem się na niego i chyba go kupię. A pojechałem tam oglądać "tylnoprojektowca" Sony 50''- nie ma o czym pisać- porażka!:???:
 

kamxx

New member
Ja jestem zadowolony z niego naprawde wszysko OK.
Super wygladaja kanaly w HD
Nie ma do czego sie przyczepic w dodatku jest ladny mam go na scianie i wyglada to extre.

Pozdrawiam Kamil
 

wiktoor

New member
"Ja jestem zadowolony z niego naprawde wszysko OK.
Super wygladaja kanaly w HD
Nie ma do czego sie przyczepic w dodatku jest ladny mam go na scianie i wyglada to extre."


Kamilu czy możesz sprawdzić ile ma głębokości po powieszeniu wraz z wieszakiem
 

kamxx

New member
1.5 okladki plyty cd nie mam linijki w domu. Ale wyglada jak by mial mniej.
Ktos jeszcze pisal o wadze w stopce jak sie stawia jest bardzo ciezka przeciwwaga ale jak sie wiesza na sciane to sie ja sciaga.


POZDRAWIAM KAMIL
 
Do góry