Bd660-problem z płytami bd

sniady

New member
Witam.Odtwarzacz zakupilem w grudniu. Czyta mi wszystkie mkv,avi itd.wszystko z dysku i pena. Mam natomiast problem z plytami BD,ostatnio po raz pierwszy probowalem odtworzyc plytke BD i nie odpalilo. W sumie na 5 plyt odtworzyl mi jedna, wszystkie orginalne. W serwisie facet wlaczyl trzy rozne ktore mial i tez chodzilo. Na moim drugim odtwarzaczu BD560 wszystkie te plytki smigaja bez problemu. Dodam,ze jedna z tych plyt to 2w1 czyli do wyboru 2D lub 3D i tej tez nie czytal. Czy ktos tez ma taki problem?? Dzisiaj jade do kolegi i na jego 660 sprawdze czy plytki ktore u mnie nie odpalaly u niego beda chodzic. Nie wiem czy to wina odtwarzacza czy tak juz jest ze nie wszystkie plytki czyta. Plyty DVD odtwarza bez problemu.Podsumowujac na lacznie 8 plyt BD, odtworzyl 4 ( w tym 3 jakies stare w serwisie)
Sprawdzalem na innym odtwarzaczu bd660 i smiga bez problemu. Sprzet oddany do serwisu.Zrobilem nowy temat, poniewaz jezeli ktos jeszcze nie sprawdzal odtwarzacza pod katem dzialania plyt BD to polecam to zrobic kiedy jeszcze jest na niego gwarancja.Ja osobiscie rzadko ogladam z plyt ale jak cos ma dzialac to niech dziala, a pogwarancyjna naprawa jest droga.Jak odbiore sprzet z naprawy to dam znac co bylo nie tak.Dodam tylko, ze oprogramowanie najnowsze, zrobilem tez reset ustawien ale to tez nie pomoglo.
 
Do góry