LG BD660 problem z upgr. firmware..

1976wro

New member
Witam,
w dniu dzisiejszym LG BD660 napisał mi, że jest nowy firmware do pobrania i aktualizacji. Wyraziłem zgodę potem LG pobrało aktualizację przez neta i niestety na końcu instalacji napisał, że aktualizacja nie powiodła się. Po tej operacji nie mam dostępu do menu tylko zgłasza się ekran z wyborem metody aktualizacji firmware albo USB albo sieć. Poprzez sieć efekt jest jak wyżej opisałem. Dlatego zgrałem ze strony LG najnowszy firmware na usb i próbowałem z usb zaktualizować. Efekt niestety ten sam na końcu instalacji pisze, że upgrade nie powiódł się.

Proszę o radę jak naprawić ten problem. Na razie nie mam możliwości z niego korzystać tylko i wyłącznie jest opcja upgrade firmware ale to nie działa...

Macie jakieś pomysły.... Może coś, źle robię przy samej aktualizacji może jest potrzebne wykonanie jakiś magicznych czynności ?
 

1976wro

New member
W dniu dzisiejszym po kontakcie z serwisem LG okazało się, że nic nie da się zrobić i blue-ray trafia do serwisu.
A próbowałem w międzyczasie odłączenia od prądu na kilkadzisiąt minut, resetu serwisowego, wczytania kilkunastokrotnie z sieci firmware oraz z usb.

Pozdrawiam
 

rafik_1

New member
W dniu dzisiejszym po kontakcie z serwisem LG okazało się, że nic nie da się zrobić i blue-ray trafia do serwisu.
A próbowałem w międzyczasie odłączenia od prądu na kilkadzisiąt minut, resetu serwisowego, wczytania kilkunastokrotnie z sieci firmware oraz z usb.

Pozdrawiam

I jaki efekt wizyty w serwisie? Tak z ciekawosci pociągnę temat.
 
Do góry