LG LX1R i problem z podłączeniem PC przez DVI

dmost

New member
Posiadam 26" LG LX1R oraz kompa z GF5200 z DVI-D, Chodzą mi bezproblemowo połączenia z DVI na HDMI - wtedy komp wykrywa typ telewizora i optymalne rozdzielczosci oraz z D-Sub na DVI natomiast gdy podlącze dostarczony z tv kabelek dvi-dvi, odpale komputer i przełącze tv w tryb DVI-PC telewizor przełącza się w tryb oszczędzania energii a komputer nie wykrywa telewizora. Próbowałem już różnych kombinacji,Czy ktoś miał taki problem ??? proszę o pomoc w rozwiazaniu go !!! Potrzebuję właśnie połączenia na kablu dvi-dvi !!! bo wejście hdmi chciałbym w przyszłości wykorzystać do podłaczenia innego sprzętu av.
 
Ostatnia edycja:

michal206

New member
Czesc

cos z tym problemem ruszyles??


Mam to samo,post z linka przeczytalem i TV na razie w serwisie.
U Ciebie poradzili/naprawili??

jak sie sprawa zakonczyła??
 

dmost

New member
Ano w tej chwili to serwis się nad tym zastanawia, mają do mnie zadzwonić, telewizorek mam w domu, korzystam tymczasowo z kableka DVI -> HDMI do podłączenia komputera - to działa, ale niebawem mam zamiar podłączyć coś innego (tv sat) do tego złącza (HDMI) w telewizorze. Zycze powodzenia w boju, jakby Ci się coś wywalczyć udało to daj znać. Pozdrawiam
 

michal206

New member
Zanioslem do serwisu.

Nastepego dnia zadzwonilem i powiedzieli że musza płytę wymienic

Jak jestes z okolic W-wy to serwis centralny 0 22 870 4878


Jescze nie polecam bo narazie wiedzą co jest ale czy sie im uda naprawic :D??

Donosze że naprawiony

W karcie napisali że wymiana sygnałówki DVI-D.
Została wymieniona płyta odpowiedzialna za to.

(zdaje się że jakaś wadliwa seria płyt bo pierwsza którą wymienili też niedziałała, musieli drugą ściągac)
 
Do góry