LG 26LCR2 -czy warto?

Myszatek

New member
Zastanawiam się nad kupnem telewizora LG 26LCR2. Cena - 2600 zł. NIe bardzo jestem w stanie wydać więcej pieniędzy, ale nie chciałabym też "tanio kupić, drogo zapłacić". Dlatego proszę was o radę - czy warto kupować ten model i czy warto go kupić w takiej cenie.
Z góry dziękuję:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Trochę drogo. Dla członków forum masz taniej.
Czy warto ? To musisz odpowiedzieć samemu.
Nie jest super jakość .Lepiej zainwestowałbym w JVC 26 A 60/ 61 .
Zdecydowanie lepsza jakość.
pozdrawiam
 

ernestwidelec

New member
Czy warto kupić 26lc2r????
Ja kupiłem i nie żałuję. Co do Twojego przypadku to wszystko zależy od kasy jaką dysponujesz na TV. Jeśli chcesz kupić powiedzmy do 2400 i nic więcej to bierz 26lc2r. A jeśli Cię stać na dołożenie to kupuj inny pewnie będzie miał więcej funkcji tylko czy je wykorzystasz?? Ja ze swojego jestem bardzo zadowolony(odpukać). Zapłaciłem za niego 2385zł Myślę że to dobra cena. Obraz ze zwykłej anteny bardzo dobry. Dużo lepszy niż w sklepach na ich słabych instalacjach antenowych. Miałem brać jeszcze cyfrowy P... ale poczekam na ITI.
Na początku zastanawiałem się nad zwykłym CRT. Ale za w miarę dobry trzeba zapłacić około 1800 - 1900 zł tzn. taki który nie ma np. kłopotów z geometrią, nie buczy itp. Wkońcu zdecydowałem że warto dołożyć 500zł i kupić lcd. Tym bardziej że trochę gotówki wpadło. Jeśli będziesz miał jeszcez jakieś pytania to chętnie pomogę.
 

j.jacek

New member
witam
za tego lcd zapłacisz teraz jakieś 2350 zł brutto
po obniżce Samsunga, za 27s71 zapłacisz podobną kase
wybór należy do ciebie
pozdrawiam
 
Do góry