Pilne. Jaki różnice między BD650 a BG 660 ?

ernet

Active member
Bez reklam
Pilne. Jaki są różnice między BD650 a BG 660 ? Na prawdę się starałem i nie znalazłem w sieci.
 

ernet

Active member
Bez reklam
660 ma 3D , wejście sieciowe , obsługę DLNA ... no i jest nowszym modelem

coś słabo szukałeś
Na to wychodzi.Pytanie zadałem przed .. pójściem do MM Dziekuję za info. A teraz standard: jestem dziś w MM i zadjaę to samo pytanie sprzedawcy z tego działu. Odpowiedź brzmi: różnią się wyglądem zewnętrzym :hihi: (660 nie było ). Więc przytrzymałem gościa, bo coś mnie tknęło... złapałem 650, obróciłem i pytam: a może jeszcze różnią się brakiem wejścia WLAN ? Odpowiedź: może..... Nawet nie mam sił tego komentować. Pewnie kompletnemu ignorantowi, to by jeszcze wcisnął,że na 550 YT też bedzie hulał.... :confused: PS. można prosić linka do porównywarki ? Ciagle nie znalazłem.
 

ernet

Active member
Bez reklam

bagiennik

New member
Bez reklam
BD 650 i BD 660 to zupełnie inna klasa urządzeń.

BD 650 to mocno "wykastrowany" model, brak 3D, funkcji internetowych, wyjścia optycznego, gorszy pilot, brzydki i mały. Gorszy we wszystkich możliwych parametrach, nie miałem okazji go porzadnie przetestować ale jako następca tragicznego BD 550 pewnie nie jest lepszy, o ile nie gorszy.

Zdecydowanie brałbym 660 i sie nie zastanawiał.
 

adam6150

New member
BD 650 i BD 660 to zupełnie inna klasa urządzeń.

BD 650 to mocno "wykastrowany" model, brak 3D, funkcji internetowych, wyjścia optycznego, gorszy pilot, brzydki i mały. Gorszy we wszystkich możliwych parametrach, nie miałem okazji go porzadnie przetestować ale jako następca tragicznego BD 550 pewnie nie jest lepszy, o ile nie gorszy.

Zdecydowanie brałbym 660 i sie nie zastanawiał.

Ten węższy i "wykastrowany" sprzedaje MM i Euro ( patrz link wyżej. Ten w Zadowoleniu jest lepiej wyposażony. Można go kupić również na allegro
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Nie rozumiem, raczej coś wam sie popieprzyło, zdjęcie jest z innego "rzutu" i opis w zadowoleniu chyba nie bardzo :>

Edit:

Chociaż chyba faktycznie :> I tak wolałbym 660, co to za różnica w cenie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry