LG 32LP1R czy 37LB1R

pawelj

New member
Co wybrać ?
LG 32LP1R czy 37LB1R ?:confused:
Który ma lepszą jakość obrazu? Czy to tego samego typu wyświetlacz?
TV będzie w odległości około 3m.
Zależy mi na dobrej jakości obrazu z PC, wiem że 37LB1R można podłączyć za pomocą HDMI do peceta. W 37LB1R kusi mnie rozmiar.
Prosze o Wasze rady.
pozdro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Lepszą płynność, czeń, jakość obrazu - ma 37 LB1.
Odległość też odpowiednia do przekątnej obrazu.
Wyposażenie też bardzo dobre.
Jeśli o 32 Lp1 - to słaba czerń , wręcz bardzo słaba. Fatalne kąty.
Ja stawiam - na 37 LB1.
Konkurenci w tej klasie :
37 BV 8 Sharp
37 JVC s 60
37 JVC R 70
37 Sansung R 72

pozdrawiam
 

eda2

New member
37lb1R

Lg 37lb1r
Od tygodnia jestem posiadaczem tego telewizora i muszę powiedzieć że sprawuje się całkiem dobrze . Mile jestwem zaskoczony programami z kabłoki gdyż jakość mam lepszą niż miałem na stsrym kineskopowym Sony. Jeden minus to szare pasy przy zmianie wielkości ekrani z 16/9 na 4/3. Ale po perzeczytaniu na forum poradziłem sobie z tym po wejściu do menu serwisowego bez zadnego problemu. Do telewizora od fotela mam 4.40 cm i jest to odleglość wystarcająca. Nie widać żadnego smużenia w dynamicznych scenach. Na dVD jest super. Nie sprawdazałem jeszcze przez HDMI. Podłączyłem również laptopa przez D-sub i jak dla mnie jest super.Telewizor kupiłem przez Dominet bank naraty za kwotę 5800 zł brutto. Ten sam oglądałem w MM za 7400 zł dzień wcześniej. TO ja z odsetkami za 3 lata zapłaciłem 6700 zł a mam raty po 150 zł co tym samym pozwoli mi zakupić również kino z hdmi. sądzę że dokonałem dobrego wyboru i całeszczęście że nie kupiłem 32 calowego gdyż faktycznie byłby za mały.
user_online.gif


Warn: (0%)
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
 
Do góry