LG 42PX3RV problem z HDMI

Andmat

New member
Siemka .Dawno nic nie pisałem ale staram się być na bieżąco z forum.Ale do rzeczy.Właśnie stałem się szczęśliwym (chyba:confused: ) posiadaczem nagrywarki LG RH200MH i niestety pojawił się problem....mianowicie nie działa (chyba?)w tym sprzęcie HDMI.po podłączeniu głos leci w tv a obrazu jak nie ma tak nie ma.Próbowałem nawet restartu i nic.Trochę jestem wkurzony.Miało działać a nie działa.Chyba ,że robię coś nie tak.chociaż z drugiej strony powinno to być plug'n'play.Kabelek jest porządny za ponad 100 z jakimiś filterkami.Na 100%sprawny sprawdzany w sklepie.Powiedzcie może jakieś"czary mary" trzeba zrobić a ja biedny się męczę i męczę.Na razie sygnał puściłem po componencie i jest nieźle,ale może mogłoby być lepiej.Chyba dzisiaj nie usnę.....będę kombinował..Plazma w ustawienich wszystko w.g manuala
A.... sory ,że ten post umieszczam tutaj ale być może dotyczy mojej plazmy niekoniecznie DVD(chodzi o ustawienia).Jeśli jest poza regulaminem to proszę P.Admina o przeniesienie do właściwego działu.:)
 

Andmat

New member
Już poradziłem sobie.Wszystko działa.Okazało się ,że trzeba zmienić rozdzielczość przyciskiem resolution na pilocie.Swoją drogą ukrytym pod klapką.Opis jest tak niejasny,że szkoda gadać.Wpadłem na to można powiedzieć przypadkiem.
 
Do góry