Co Wybrac Lg42px5r Czy Lg 42pc1rr

marcintgr

New member
Zastanawim sie nad tymi dwoma modelami LG42PX5R LG 42PC1RR wiem że 42PC1RR ma HDD na początku sie troche napaliłem na to ale z tego co sie dowiedziałem to nie można przegrac z HDD na np. nagrywarke DVD czy inni sprzęt nagrywajacy. I nie wiem czy nie lepsza by była zewnęczna nagrywarka HDD!!! I chodzi mi jeszcze o kwestie jakości obrazu między LG42PX5R a LG 42PC1RR czy duża jest rużnica?
 

Amix

New member
Tylko parę godzin cieszyłem się 42PC1RR i bez żalu się z nim pożegnałem.
Mam teraz 42PX5R z czytnikiem kart pamięci i nagrywarkę z hdd
Czekam tylko na LG DNX190H z USB i to na razie spokojnie wystarczy.
 

PAZ

New member
Uważam, że zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest osobna nagrywarka i osobny panel bez względu na jaką firmę się zdecydujesz czy to plazmy, czy nagrywarki.
 

Amix

New member
marcintgr napisał:
....nie można przegrac z HDD na np. nagrywarke DVD czy inni sprzęt nagrywajacy. I nie wiem czy nie lepsza by była zewnęczna nagrywarka HDD!!! I chodzi mi jeszcze o kwestie jakości obrazu między LG42PX5R a LG 42PC1RR czy duża jest rużnica?
Zrobili "time machine" hehehehe.
Właśnie to,że nie można zgrać materiału z hdd na kompa lub nagrywarkę w celu dalszej obróbki i ewentualnego wypalenia płytki całkowicie zdyskwalifikowało ten model.
Może i by było można, ale trzeba wyciągnąć dysk i sprawdzić system plików oraz w jakim formacie nagrywa.
Mam podłączoną nagrywarkę Liteona z HDD i funkcją Time Shift -zapis buforowy
Męczę teraz mojego 42PX5R z kartami pamięci i muszę napisać,że jestem mile zaskoczony jakością zdjęć i brzmieniem mp3.Jeśli chodzi o mp3 to rewelacji się nie spodziewałem,ale jak na te głośniczki to i tak jest bardzo dobrze.
Za taką samą kasę zamiast 42PC1RR masz 42PX5R z czytnikiem kart i nagrywarkę dvd z hdd, a jeśli troszkę dołożysz to jeszcze odtwarzacz dvd z HDMI
Decyzja należy do Ciebie
 
Ostatnia edycja:
Do góry