LG - (L)edwo (G)ra

mlapaj

New member
Miałem okazję buszować z żoną i dwójką moich pociech po MM na Szwajcarskiej w Poznaniu. Dla pewności jedno dziecko zostało uziemione w wózku, drugie cały czas noszone. Nowa ekzpozycja TV jest dość okazała. Chodząc wokół telewizorów nagle jeden z nich trzasnął i się wyłączył. Moje dziecko z oczami wielkimi jak 5zł wyszeptało: TO NIE JA:D . Zapytałem Pana z obsługi o co biega. Ten podszedł, pomajstrował i rozłożył ręce i powiedział - po prostu LG - Ledwo Gra:) , to się zdarza.

Czy ma ktoś doświadczenia z LCD LG w kwestii awaryjności? Czy są LCD mniej lub bardziej awaryjne?
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Witam.Rok temu miałem trzy(!!!) egzemplarze lg 26 lx2r.Jeden piszczał,drugi mrugał(coś z podświetleniem,A trzeci miał kilka dead pikseli zlepionych ze sobą.Wymieniłem kolejno lecz po trzecim wziąłem samsunga 26r71.Po ponad roku nie dzieje się z nim nic złego.
 

Ekseption

New member
Ja miałem kilka sprzętów LG "od zawsze" - nagrywarke DVD, kinow domowe i plazmę i u mnie żadnych problemów nie było. Więc to kwestia indywidualnych przypadków.
 

Zielin99

New member
Tak samo mam kilka sprzetów LG: 32LC52, monitor, TV CRT, Naped DVD i z niuczym nie bylo problemow. W kazdej marce zdazaja sie awarie sprzetow od tego jest gwarancja aby wadliwe modele wymieniac.
 
Do góry