Numery modeli LG

mdoman

New member
Witam,

Przeglądam stronę LG aby znaleźć ostatni/najnowszy model odtwarzacza BR i trochę się gubię. W końcu to nie wiem który jest ostation wydanym modelem: 570, 670 a może 660? Bardziej rozbudowane opisy są przy 570 (strona firmowa LG). Z drugij strony ceny i dostępność - najlepiej wygląda 670 chyba. Dlatego bardzo proszę o pomoc, który wybrać model (chciałbym najnowszy), zależy mi na:
- największej zdolności do odtwarzania różnych plików divx, avi, mkv itp (z napisami polskimi)
- odtwarzanie dysku po usb z ntfs
- dlna
- wi-fi + gniazdo ethernet
- zgrywanie na usb
- szeroka dostępność zasobów internetowych


- absolutnie nie zależy mi na 3D


dziękuję za podpowiedź

pozdrawiam,
mdoman
 

adam6150

New member
dzięki; kupiony 670 i ogólnie duży pozytyw, chociaż przechodzenie po menu/zasobach dołączonego dysku wymaga cierpliwości, ale związane może to jest z czasem potrzebnym na odczyt zasobów

pozdrawiam


Napisz proszę jak działa zoom ? Czy na wszystkich plikach ( mkv,xvidHD,mp4, DvD ,Blu-Ray)?
Czy tylko na dVd i Blu-ray?
 

mdoman

New member
Napisz proszę jak działa zoom ? Czy na wszystkich plikach ( mkv,xvidHD,mp4, DvD ,Blu-Ray)?
Czy tylko na dVd i Blu-ray?


Oglądałem tylko divx i mkv, zoom działa do 136% - nie wiem, czy to jest ok czy powinno być więcej... Nie znam się na tym, nie zależało mi na tej opcji przy kupnie, nie widzę mankamentów. Generalnie mogę powiedzieć, że oczekiwane plusy mnie nie zawiodły:
- jakość obrazu w różnych formatach plików
- dźwięk OK chociaż nie mam odpwiedniego sprzętu aby to naprawdę sprawdzić
- czytanie źródeł zewnętrznych w tym dysku ntfs po usb ok, chociaż dysk jest 5400 rbm i może być to
przyczyna, że za długo trwa odczyt listy zasobów
- działanie w sieci

na pewno duży minus, to:
- mulenie przy chodzeniu w menu, zwłaszcza zakładce premium (allegro, mapy google, inne), czyli
internet i inne serwisy, nie mam cierpliwości; w sumie nie korzystam bo mam to w tv

jestem zadowolony, ponieważ kupiłem zorientowany na funkcje, na których mi zależało i przy dobrej cenie jak na możliwości sprzętu

pozdrawiam
 
Do góry