spadek ceny na LG PX425R

dorianmk

New member
Na allegro jest już za 5999 kilka ofert a biorąc pod uwagę wzrost ceny na PC421R to chyba lepszym wyborem będzie PX5R czy tak?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
na ten model obnizki już nie ma - bo nie jest w sprzedaży . Albo komus zalegały magazyny , albo gdzieś troche pracowała.
 

Amix

New member
42PX4R i 42PX5R zostały wycofane ze sprzedaży przez LG.
Allegrowicze wrócili z urlopów i wyprzedają stare zapasy.
 

Fixxxer

New member
dorianmk napisał:
Na allegro jest już za 5999 kilka ofert a biorąc pod uwagę wzrost ceny na PC421R to chyba lepszym wyborem będzie PX5R czy tak?

owszem pojawiły sie te telewizory w dość dużej liczbie. Zdecydowałem sie na zakup własnie tego modelu. Np w krakowie w Juka oferowali mi go za 5900 (leży do wczoraj 10 sztuk) pojawiły się też w wawie i na allegro . Myśle ze to najlepsza oferta cenowa i już końcówka kiedy bedzie można kupić PX5.
Ja za 2 godzinki odbieram swój :bober:
 
Ostatnia edycja:

wladek

New member
Amix piszesz ze 42PX4R i 42PX5R zostały wycofane ze sprzedaży przez LG.Gdzie to mozna przeczytac to znaczy ze maja wady ja mam 42X4R
jesli sa wadliwe to bede musial sie pozbyc do tej pory dziala bardzo dobrze
mam juz 1000 godzin pracy i nie widze do tej pory jakis zmian.Jesli wycofuja
je z produkcji to w to miejsce beda jakies nowe.Moze KIKI lub ktos inny wie
cos na ten temat
 

Amix

New member
wladek napisał:
Amix piszesz ze 42PX4R i 42PX5R zostały wycofane ze sprzedaży przez LG.Gdzie to mozna przeczytac to znaczy ze maja wady ja mam 42X4R
jesli sa wadliwe to bede musial sie pozbyc do tej pory dziala bardzo dobrze
mam juz 1000 godzin pracy i nie widze do tej pory jakis zmian.Jesli wycofuja
je z produkcji to w to miejsce beda jakies nowe.Moze KIKI lub ktos inny wie
cos na ten temat
Te modele nie są złe tylko wchodzą nowsze i normalne jest, że stare modele nie będą już produkowane
42PX4R nawet nie ma już na oficjalnej stronie LG.
http://www.lge.pl
Ja walczę z LG od końca czerwca
Miałem 42PX4R i dopiero parę dni temu wymienili na 42PC1RR i.......zepsuty.Czekam cierpliwie na następny.Nie mają już nawet na wymianę 42PX4R ani 42PX5R.
 
Ostatnia edycja:

Fixxxer

New member
wladek napisał:
Amix piszesz ze 42PX4R i 42PX5R zostały wycofane ze sprzedaży przez LG.Gdzie to mozna przeczytac to znaczy ze maja wady ja mam 42X4R
jesli sa wadliwe to bede musial sie pozbyc do tej pory dziala bardzo dobrze
mam juz 1000 godzin pracy i nie widze do tej pory jakis zmian.Jesli wycofuja
je z produkcji to w to miejsce beda jakies nowe.Moze KIKI lub ktos inny wie
cos na ten temat

ja wczoraj odbierałem PX5 i sklep internetowy wział 2 sztuki bezpośrednio z LG bo pytałem własnie skąd je mają. Takze być moze już ich nie robia ale w sprzedaży jak widac sa napewno
 

bullet lord

New member
px5r

Witam,
od ponad 2 tygodni zastanawialem sie nad zakupem plazmy lub lcd. Po wielu, wielu, WIELU wizytach w roznych sklepach, centrach itd, dziesiatkach rozmow z przeroznymi "specjalistami", porownywaniu obrazow padlo na LG px5r. Zauwazylem ze ceny w polsce ksztaltuja sie miedzy 6 - 13 tys. we francji chcieli 1280 euro z dostawa do domu...tylko nie daj boze co w razie awarii? ;)
na allegro pewna firma oferowala te modele z 5.750. wstepnie zamowilem u nich 2 sztuki. ale wracajac ze spaceru z psem zajechalem do jedynego sklepu w moim miescie w ktorym jeszcze nie bylem. okazalo sie ze maja ostatnie 2 sztuki na stanie. tylko ze cena wynosila 7tys...:-? pomyslalem sobie "raz kozie smierc" i zapytalem co tak drogo? po krotkiej rozmowie i telefonie do ich centrali zakupilem te 2 cacka za 5.500 sztuka :D na czwartek bedzie u mnie wiec podziele sie wrazeniami!
dziekuj wszystkim za zamieszczane tu posty, naprawde niesamowicie pomogly mi w wyborze.

pozdrawiam
 
Do góry