Lg bd560 / bd570 / bd660

mateusz27

New member
Witam,
chciałem prosić o pomoc w wyborze odpowiedniego modelu, jestem kompletnie zdezorientowany szukam już 2 dni ale w tym przedziale cenowym tylko LG ma jabardziej wypasiony sprzęt, chciałem sie zapytać który z nich najlepiej kupić. BD660 ma 3D natomiast brak tu Wi-Fi które posiada BD570...
Niech ktoś podpowie co najlepiej wybrać. Pozdrawiam.:smile:
 

lukbor2

New member
Ja wybrałem 570 i jak dla mnie jest OK. Youtube to fajna rzecz, zwłaszcza jak masz router w domu. Połączenie jest banalne, a potem tylko oglądasz sobie co i kiedy chcesz. Jakoś obrazu dobra, cichy napęd, dźwięk podłączony do wieży przez cinch nie powala, ale jest jak najbardziej poprawnie. Problemy z napisami txt łatwe do obejścia, kilka sekund i po bólu:)! Aha, no i możliwość stworzenia sieci domowej z pomocą tego napędu to też ogromny plus. Nie wiem jak inni, ale ja generalnie sprzęcik polecam.
 

walher

New member
Ja też wybrałem BD670 i z niego rezygnuję - problem z płytami nagranymi BD50 GD Verbatim (może mam wadliwy egzemplarz) oraz słyszalny wentylator z tyłu odtwarzacza.
 

Zac

New member
Witam, mam pytanie , czy dobrze rozumiem ze kupujac model z wifi, moge polaczyc sie z moja siecia i odtworzyc filmyz mojego kompa, bezposrednio z dysku???dzieki za odpowiedz, pozdr
 
Do góry