42PC3RV opcje serwisowe i czas pracy ?

grzybekm

New member
Witam

Od dłuższego czasu przeglądam forum i w końcu zdecydowałem się na zakup plasmy LG. Po dobry opiniach byłem zdecydowany na 42PC1R ale że nie mieli na sklepie przed zakupem pożyczyłem od nich na dwa dni model 42PC3RV aby zobaczyć jak gra w moich domowych warunkach.
Czy w tym modelu w menu serwisowym można odczytać czas pracy i ogólnie co sądzicie o tym modelu ??
Czy oprócz dodatkowych wyjść, rozdzielczości, Intelligent Eye itp w/w model czymś się różnią ? (P dwóch dniach użytkowania "PC3 jestem na niego zdecydowany, bo akurat wczoraj wypadł mi portfel z dokumentami koło samochodu i znalazłem go rano ale już bez 1000 zł. w środku :fool: )
Pozdrowienia
Michał
 

Amix

New member
To jest tylko bajer
Z poziomu menu serwisowego można ten czas wyzerować:D :D
Plazma świeci w sklepie miesiąc,a po małej operacji masz na panelu 0h
 

baranskia

Member
A czy serwis może sprawdzić skasowane wartości, ilość kasowań? JAK TO SIĘ ROBI?? :)

:krol:
A czy serwis może sprawdzić skasowane wartości, ilość kasowań? JAK TO SIĘ ROBI?? :)

Proszę o odp.
I pozdrawiam oczekująco!!!
:cool:

Adam B. (Bia-PL)
 

setunia

New member
Bez reklam
grzybekm napisał:
Witam

Od dłuższego czasu przeglądam forum i w końcu zdecydowałem się na zakup plasmy LG. Po dobry opiniach byłem zdecydowany na 42PC1R ale że nie mieli na sklepie przed zakupem pożyczyłem od nich na dwa dni model 42PC3RV aby zobaczyć jak gra w moich domowych warunkach.
Czy w tym modelu w menu serwisowym można odczytać czas pracy i ogólnie co sądzicie o tym modelu ??
Czy oprócz dodatkowych wyjść, rozdzielczości, Intelligent Eye itp w/w model czymś się różnią ? (P dwóch dniach użytkowania "PC3 jestem na niego zdecydowany, bo akurat wczoraj wypadł mi portfel z dokumentami koło samochodu i znalazłem go rano ale już bez 1000 zł. w środku :fool: )
Pozdrowienia
Michał

No cóz. Mając takiego pecha może poczekaj z kupnem TV tym bardziej, że to co masz w domu to nawet nie HD-ready. Ta plazma ma jak przypuszczałem po końcówce oznaczenia niższa rozdzielczość czyli 852x480. Jeśli w ciągu kilku najbliższych lat nie zamierzasz oglądac sygnału HD to kupuj śmiało bo obraz z kabla i z satelity będzie miodzio, ale juz stracisz chcąc oglądać w przyszłości filmy w systemie HDTV
Wybór należy do Ciebie.
 
Do góry