BD660 a BD550

borch1212

New member
Witam,

Mój stary odtwarzacz DVD umiera tak więc myślę o kupnie czegoś nowego.
Znalazłem model LG BD660 3D jest on około 100 zł droższy od BD550.
nie znalazłem natomiast żadnych opinii o tym. Czy może ktoś coś wie? Jak to wygląda w porównaniu do modelu BD550, o którym już co nie co poczytałem? Warto tę stówę dorzucić?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.
 

jbravo

New member
660 to odtwarzacz 3D a 550 to zwykły blu-ray. Stówa cię nie zbawi (chyba) ;) a jak kupisz TV 3D to nie bedziesz musiał zmieniac odtwarzacza...
 

borch1212

New member
No nie, stówa nie stanowi problemu. Zależy mi po prostu na jakimś bezawaryjnym sprzęcie który będzie sobie radził z moimi płytami. Głównie DVD ale też i DivX-y. A TV 3D to chyba daaaaleka przyszłość.
 

jbravo

New member
na stronie h d t v p o l s k a pl jest pare opinii użytkowników tego blu-raya - powinno ci pomóc w podjęciu decyzji. Wpisz w wyszukiwarce forum 'bd660' i kliknij drugi temat.
 

borch1212

New member
A dziękować, dziękować. Znalazłem poczytałem. Mało co zrozumiałem ale zdaje się że generalnie na plus. Chyba dokonam zakupu.
 

jbravo

New member
Nawet w linku, który podałeś jest BD 3D w sekcji rodzaj odtwarzanych płyt. W innych sklepach i na allegro też jest przedstawiany jako 3D.
 

Riski3Run

New member
Jest 3D bo właśnie kupiłem BD660 na allegro a poza tym oglądałem sprzęt "na żywo" w REALU w Niemczech.Mam nadzieję,że dokonałem trafnego zakupu - naczytałem się o BD550,BD560 i innych Samsungach i powiem szczerze,że ten BD660 i 370 są warte uwagi.
Jak ktoś ma jakieś jeszcze opinie na temat BD660 i jak na nim śmigają filmy MKV o profilu High 5.1 bo ja dopiero za miech w Polsce pobawię się moim sprzętem :-(
 

tom_ad

New member
Hej

jedno pytanie co do tego BR 660, co w tym modelu oznacza WiFi Ready??
bo przeczytałem na jakimś forum, że niby ten odtwarzacz nie połączy się sam z internetem przez WiFi, trzeba albo kabelek albo jakieś urządzenie typu Netgar.
To jak z tym łączeniem się tego BR bezprzewodowo z netem??

Pozdrawiam
 

tom_ad

New member
Hej

jedno pytanie co do tego BR 660, co w tym modelu oznacza WiFi Ready??
bo przeczytałem na jakimś forum, że niby ten odtwarzacz nie połączy się sam z internetem przez WiFi, trzeba albo kabelek albo jakieś urządzenie typu Netgar.
To jak z tym łączeniem się tego BR bezprzewodowo z netem??

Pozdrawiam
 
Do góry