Jak sprawdzić ile ma wyświeconych godzin LG RZ-42PX11

glumen

New member
Mogę kupić rocznego LG RX-42PX11 ale najpierw chciałbym sprawdzić ile godzin juz chodził, czy można? Jesli tak to jak to zrobić? I jeszcze jedno pytanie po ilu godzinach zaczyna ten model tracić swoje parametry?
 

maryjan

New member
nie!!!

używanych plazm lepiej nie kupować.
chyba że za przyslowiowe grosze.
liczbę godzin sprawdza sie w menu serwisowym.
 

pawelr

New member
Dlaczego nie?

Z tego co wiem LG ma 2 lata gwarancji. Dlaczego niby nie można kupować używanych plazm? Jeżeli nie ma widocznych wad i jest na polskiej gwarancji to nie widze przeciwwskazań jeżeli odpowiada Ci parametrami.
Lepiej kupić wyprzedażowy z MM lub kombinowany z Niemiec?
LG podaje żywotnść tych plazm na 60 000 godzin, ile może mieć roczna plazma ? Ja bym sie nie przejmował.
 

glumen

New member
jak wejśc do menu serwisowego

A może wiecie jak wejść do tego menu serwisowego i to doczytać. A tak na marginesie to owszem żywotność ma 60.000 godzin ale wyczytałem gdzieś że po 10.000 godzin kontrast spada już prawie o połowę a to juz dość duzo.
 

maryjan

New member
a za jakie to grosze?

a za jakie to grsze możesz kupić taka plazmę?
tam siedzi stary display V6 (jak na moje oko to on nie jest za bardzo kontrastowy)
dużo lepiej świecą V7 ale to juz PX3 lub PX4.
 

PAZ

New member
To naprawdę muszą być małe pieniądze bo tak jak napisał mój przedmówca w PX11 jest dość starawy panel.
 

Pawelw123

New member
Witam mam takie pytanie mam Panasonica TH-42PV8P i chciałęm zapytać jak sie wchodzi w menu serwisowe? aby odczytać ile godzin jest już wyświetlone... Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam
 
Do góry