LCD 26"-27" do 3000zł - MOŻLIWE ?

Woopy

New member
Witam.
Poszukuje telewizora LCD do 27'' do 3000zł. Wiem ze kwota nie jest wysoka ale moze da sie cos za nią kupic.
Do TV bedzie podłączona telewizja ASTER ( http://www.aster.pl/newsite/136.html ) oraz PC z którego głównie oglądam filmy.
Kanapa jest oddalona od miejsca na TV o jakies 2m
Jezeli chodzi o nasłonecznienie to słonce w domu mam tylko 2 godziny dziennie oraz posidam rolety w oknach.
Wiadomo ze fajnie by bylo jak by posiadał złącza które przydaly by sie w przyszłosci.
Klasa cenowa to jak juz napisalem max 3000zł. wiadomo ze jak bedzie 3200 to tez sie zastanowie.

Co myslicie o tych TV:

Toshiba 27WL54G
LG 26LZ55

Prosze o propozycje i napisanie dlaczego polecacie ten model.
-----------
Pozdrawiam
Piort Orłowski
 

nygus7

New member
Chcę przeznaczyć podobną sumę na tv 26" i najprawdopodobniej będzie to LG 26LX1 którego ceny zaczynają się od 2950zł http://www.skapiec.pl/site/cat/22/comp/71693

26LX1Rlarge.jpg
 

Torque

New member
Witam ja rowniez mysle nad 26LX1R ,uwazam ze ten telewizorek jest bardzo ladnie wyposazony mozna na nim obejrzec film w ladnej rozdzialce i poszalec na konsolach ,wyjscie HDMI tez jest bardzo wazne ,a wyglad mowi sam za siebie no i mozna go zakupic juz ponizej 3k,teraz tylko czekam na dogodna oferte, juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie w moim domu


Pozdrawiam Torque
 

Torque

New member
Ten Panasonic jest w porzadku ale bardziej przypadl mi do gustu LG ,a dlatego bo widze ze ten panas nie ma componenta i kontrast to 800:1 (LG 1200:1) ,a tak na marginesie ten design mi sie nie widzi to tyle jezeli chodzi o mnie




Pozdrawiam Torque
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
TV LG - lepiej daje sobie radę ze współpracy z komputerem .
Podaje rozdzielczość natywą - a cena dla klubu Vip - od poniedziałku - znakomita
pozdrawiam
 

Torque

New member
Witam ,a moze powiesz troszke wiecej o tym "klubie Vipow" i podasz cene za 26LX1R w tym ze klubie... na priva albo na forum . Z gory dzieki



Pozdrawiam Torque
 
Do góry