Problem

Amix

New member
Jestem (byłem) (nie)szczęśliwym posiadaczem 42PX4R przez całe 2 dni
Miałem pecha i trafił do serwisu.
Po 2 tygodniach bezskutecznej naprawy LG zaproponował na wymianę model 42PC1R i tu zaczyna się problem.
Miły pan z infolinii powiedział,że wymieniają na taki sam , a jak nie ma to na model nowszy i o wyższych parametrach technicznych.
42PC1R niby nowszy model, ale przy tej samej rozdzielczości został okrojony o parę istotnych rzeczy.
Kąt widzenia gorszy
PIP tylko 1 tuner
telegazeta tylko 1500 stron.
tylko 2 x Eurozłącze
brak Intelligent Eye
Hmmm nie wiem co mam robić..brać tego 42PC1R ???:confused: :confused:
Pozdrawiam
 

pooh1968

Klub HDTV.com.pl
VIP
Amix napisał:
Jestem (byłem) (nie)szczęśliwym posiadaczem 42PX4R przez całe 2 dni
Miałem pecha i trafił do serwisu.
Po 2 tygodniach bezskutecznej naprawy LG zaproponował na wymianę model 42PC1R i tu zaczyna się problem.
Miły pan z infolinii powiedział,że wymieniają na taki sam , a jak nie ma to na model nowszy i o wyższych parametrach technicznych.
42PC1R niby nowszy model, ale przy tej samej rozdzielczości został okrojony o parę istotnych rzeczy.
Kąt widzenia gorszy
PIP tylko 1 tuner
telegazeta tylko 1500 stron.
tylko 2 x Eurozłącze
brak Intelligent Eye
Hmmm nie wiem co mam robić..brać tego 42PC1R ???:confused: :confused:
Pozdrawiam

ABSOLUTNIE SIĘ NIE ZGADZAJ. Mają Ci dać nowszy i o takich samych lub lepszych możliwościach. I kropka! Niech oni się martwią. A jak nie to niech CI zwrócą kasę. PZDR
 

Amix

New member
No właśnie mam problem
Kupowałem w sklepie internetowym za 5.350 zeta i teraz za taką kasę nie kupię no i doliczyć trzeba koszty transportu za które nikt mi nie zwróci kasy.
 

Amix

New member
Ma tylko jeden feler, ale to nie problem mianowicie nie ma polskiego menu.
W opcjach telegazety jest wybór języka polskiego i są nasze znaki diaktryczne.
Mam szczęście, bo teraz mają chyba przerwę urlopową i z modeli 42" zostały im 42PC1R i 42PC1RR.
Na innym forum wyczytałem,że w serwisie ładują oprogramowanie w języku polskim,prawda to ??
Nie bardzo mi na tym zależy, ale miło by było.
 
Ostatnia edycja:
Do góry