LG37LB1R proszę o opinię

eda2

New member
37lb1r

37lb1R Lg 37lb1r
Od tygodnia jestem posiadaczem tego telewizora i muszę powiedzieć że sprawuje się całkiem dobrze . Mile jestwem zaskoczony programami z kabłoki gdyż jakość mam lepszą niż miałem na stsrym kineskopowym Sony. Jeden minus to szare pasy przy zmianie wielkości ekrani z 16/9 na 4/3. Ale po perzeczytaniu na forum poradziłem sobie z tym po wejściu do menu serwisowego bez zadnego problemu. Do telewizora od fotela mam 4.40 cm i jest to odleglość wystarcająca. Nie widać żadnego smużenia w dynamicznych scenach. Na dVD jest super. Nie sprawdazałem jeszcze przez HDMI. Podłączyłem również laptopa przez D-sub i jak dla mnie jest super.Telewizor kupiłem przez Dominet bank naraty za kwotę 5800 zł brutto. Ten sam oglądałem w MM za 7400 zł dzień wcześniej. TO ja z odsetkami za 3 lata zapłaciłem 6700 zł a mam raty po 150 zł co tym samym pozwoli mi zakupić również kino z hdmi. sądzę że dokonałem dobrego wyboru i całeszczęście że nie kupiłem 32 calowego gdyż faktycznie byłby za mały. Dzisiaj za gotówkę dostaniesz za kwotę 5300 zł
user_online.gif
 

EWI_JJ

New member
Ja również od kilku tygodni użytkuję 37LB1R i jestem z niego zadowolony.
Jest nieźle wypasiony - np. ma funkcję inteligentnego oka , która bada oświetlenie w pokoju i do tego samoczynnie dobiera kontrast,jasność itp.
Dobrze gra z komputerem i to w rozdz. 1366x768 i daje ładny ostry obraz w przciwieństwie do Sharpa , którego też testowałem.
 
Do góry