LG CINEMA 3D – telewizor LG LW5500 - wszystko o serii LW 5500

geo570

New member
dekodowanie nagrań DVR

Witam.
Czy mógłby ktoś podesłać mi próbkę nagrania ze swojego TV? Wystarczy kilka sekund.
Jakoś na innych forach nikomu nie zależy na "rozgryzieniu" nagrań DVR. Może tu się ktoś znajdzie, kto wspomoże badania ;)

P.S. Chodzi o zestaw plików, o których mowa w tym artykule. Do ich wydobycia wystarczy Linux. Można też zrobić spakowany obraz całego dysku (np. Clonezillą). Proszę tylko nie poddawać plików żadnej edycji, w szczególności TS Doctorem. Chętnie "przyjmę" zarówno nagranie zakodowane jak i niekodowane.
 

wszebor

New member
Wie ktoś czy są jakieś różnice w lagu w firmware 06.01.24, 06.01.08 w stosunku do 05.11.08 ?

Bardzo proszę o odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

Eminion85

New member
A co do LG to firma ta firma ta wprowadza coraz ciekawsze rozwiązania w swoim sprzęcie i to nie tylko w telewizorach. Monitory prezentują się równie ciekawie, a ceny są całkiem przystępne.
 

noyek

New member
Witam. Mam pytanko do Was, mianowicie jakis czas temu moj tv zostal zalany przez mojego syna i z tego powodu telewizor sie nie odpalil, przyjechal serwisant rozkrecil i znalezlismy zalane miejsce. Niestety matryca jest do wymiany. Serwisant powiedzial ze sie rozejrzy za nowa ale bedzie mnie to troche kosztowac. Czy jest sens w naprawe takiego telewizora czy sprzedac go w takim stanie i zakupic nowy?? Jak to widzicie, prosze o wasze rady.
 
Do góry