BD550 - nie widzi dysku USB?

dr.root

New member
Do BD 550 postanowiłem podpiąć dysk przez USB. Dysk zewnętrzny 3,5", z zewnętrznym zasilaczem, pojemność tylko 500GB (Segate Barracuda ST500320AS 500GB, 32MB, SATA/300, pod NTFS), zapinam - odtwarzacz rozpoznaje dysk i pojawia się na ekranie małe okienko z kręcącym się kółkiem i przyciskiem "anuluj". Kręciło się to to chyba z pół godziny i nic. Odtwarzacz nie pokazał zawartości dysku - wyłącznie to okienko postępu/oczekiwania. Wyłączenie i włączenie odtwarzacza nic nie dało.
Na dysku w tym czasie było może 13 filmów w MKV.
Czy ktoś wie, jak zrobić, żeby móc skorzystać z zawartości tego HDD?
Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.
 

cc23

New member
Mam ten sam problem, tyle tylko ze pod rzadami wczesniejszego softu dzialal zew HDD a teraz po aktualizacji nie dziala!


Przeprowadzilem mały eksperyment:
Podzieliłem dysk 500gb na partycje efekt -czyta najmniejsza okolo 47gb, wiekszej 110 juz nie czyta.

Kolejna uwaga to - czyta 320gb samsunga 2,5cal.

Jesli moze jakis ekspert pochyli sie nad tym bede wdziwczy, przeanalizuje, cokolwiek zaproponuje ja potestuje.

Wniosek: Caly problem "chyba" tkwi w sofcie, jakis ograniczeniach moze, nie mam zielonego pojecia w czym dokladnie.
 
Ostatnia edycja:

lesdab

New member
Rozwiązanie jest proste: BD 550 nie widzi dysków logicznych (a co najśmieszniejsze dopiero po aktualizacji).
Ja zrobiłem to w ten sposób - utworzenie 2 partycji podstawowych. Jedna w FAT32 (żeby widziało PS3-pliki poniżej 4GB), druga w NTFS dla MKV. Od tamtej pory wszystko śmiga.
 

wojto197703

New member
Rozwiązanie jest proste: BD 550 nie widzi dysków logicznych (a co najśmieszniejsze dopiero po aktualizacji).
Ja zrobiłem to w ten sposób - utworzenie 2 partycji podstawowych. Jedna w FAT32 (żeby widziało PS3-pliki poniżej 4GB), druga w NTFS dla MKV. Od tamtej pory wszystko śmiga.

Witam.
Mam dysk zewn. LG 500GB, moje kino domowe LG HT503 nie widzi go wcale, słyszałem że trzeba utworzyc partycję w FAT32, proszę o podpowiedź krok po kroku jak to zrobić.
 
Do góry