BD 390 vs BD 570 vs BD 580, a może coś jeszcze innego ?

Witam, to mój pierwszy post ( i temat ) na forum. Dostałem "misję" znalezienia odtwarzacza BR - cenowo do 1000 zł. Słyszałem,że LG w tej materii robi naprawdę dobry sprzęt i stąd moje zainteresowanie - jednak nie wiem czym się różni 390 od 570 ( niby 5xx to wyższe modele, ale nie zawsze nowsze znaczy lepsze ) i jaka jest różnica pomiędzy 570 a 580 i czy warto dopłacać ? A może jeszcze jakiś inny odtwarzacz ? Niekoniecznie LG. Generalnie to byłoby miło, gdyby odtwarzał mkv ( standard ), miał wi-fi i dało się oglądać na TV filmy, które znajdują się na komputerze. A no i jakby miał dysk twardy to też byłby plus :)

Pozdrawiam,

dawidos
 
Dziękuję za szybką odpowiedź - właśnie chciałem edytować temat i pytać się czy może coś z 3D wybierać.

Ten NetCAST i DLNA to przydatne "bajery" ? I jak wygląda jakościowo w kwestii obrazu i dźwięku ? Każdy model przeskakuje nad poprzednim i wygląda to lepiej ? Czy np. 390 lepiej odtwarza niż 570 ?

I jaka jest różnica między BD a BX ?
 
To jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiś inny odtwarzacz, innej firmy, który może konkurować z BD/X580 ? Samsung,Panasonic etc. ?

O i widzę,że wprowadzono mnie w błąd - na allegro ktoś "sprzedawał" BD580, a w opisie wyszło BX - czy BD580 już wyszło i jest w sprzedaży ?
 
Ostatnia edycja:
Do góry