LG BX 580 Menu PL

Rekin175

New member
Witam , orientuje się ktoś z was czy wszystkie 580 - ki wypuszczone na rynek posiadają Polskie Menu a jeżeli nie czy można to zaktualizować ?
 

Rekin175

New member
Nie wiem zamówiłem dopiero po jutrze będzie u mnie a nie zapytałem przed kupnem ! :( , gość ma zadzwonić jutro i mi powie ale normalnie jestem bardzo ciekaw czy ma PL
 

pawelbrz

New member
W jakimś teście w necie czytałem o 3 parach okularów polaryzacyjne w zestawie - czy to prawda ?
W jakiej konfiguracji sprawdzałeś 3D - jakiś specjalny TV, projektor, okulary, film ?? - wiem, że LG promuje system oparty o tanie okularki polaryzacyjne (w przeciwieństwie do np samsunga który wybrał technologię migawkową).
 

rafkan

New member
W jakimś teście w necie czytałem o 3 parach okularów polaryzacyjne w zestawie - czy to prawda ?
U mnie w zestawie dodatkowo był tylko kabel hdmi 1.3c
W jakiej konfiguracji sprawdzałeś 3D - jakiś specjalny TV, projektor, okulary, film ?? - wiem, że LG promuje system oparty o tanie okularki polaryzacyjne (w przeciwieństwie do np samsunga który wybrał technologię migawkową).
LG mam podłączony do telewizora Sony HX800 + zestaw okularów 3D sony.
3D sprawdzałem z płyty Bluray oraz z filmu 3D nagranego w formacie mkv, nagranego na dysku - w obu przypadkach działa super
 
Do góry