LG42LC2R opinie

jasku

New member
czy ktos z forumowiczów widzial te lcd i moze cos na jego temat powiedziec jaki jest i jaki ma wdl. was obraz??? a moze ktos go ma ?
co jest leprzego w tej cenie (7500 zł)
no i wogule czy jest dobry do odbioru z cyfra+ i polsatem
 

Ring66

New member
Ja sam jestem zainteresowany LG37LC2R i jesli sie nie myle, to te dwa modele chyba niczym sie nie roznia, poza rozmiarem. 37'' widzialem w Media Mark przy Ostrobramskiej - wyglada calkiem nie zle :eek:k: :) . Oczywiscie jezeli mieszkasz w Wawie :(
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
37" lc 2 LG -troche przesadziłeś że są dobre ceny
http://www.agdrtv.com/telewizory_lcd/lg_37_lc_2_r.php
widocznie nie czytasz
http://hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=6735
bo tu cena o 1200 zł nizsza. Starczy na telewizor 17" gratis - lub dobrą kamerę cyfrową.

Co do 42" - to lepszą jakością dysponuje 42 Philips model 5421 .
Z HDTV - gra jak marzenie , ale również z Pal świetnie sobie radzi . Jak każdy duży TV LCD wymaga bardzo dobrego synału lub słusznej odległosci od ekranu.
pozdrawiam
 

dominek

New member
Chciałbym się dowiedzieć czy jest jakaś znacząca różnica między LG 42 LC 2 R a LG 42 LB 1R.Waham się jeszcze z wyborem.Żonie podobają się bardziej z głośnikami z boku.Czy warto dorzucić te parę złtych więcej.
 

fiedek58

New member
42lc2r

kupilem za 5,3 tys!!!polecam!!!jakos materialów ok, tv z kablowki slaba - ale to wina slabego sygnalu, z dvd jest rewelacja, do tego mnsotwo ustawien dzwieku i obrazu1!!polecam!!
 

stereoman

New member
dominek
a propos głośników z boku
jakiś czas temu miałem tv crt 28''z wąskimi głośnikami,a później 32''tv crt z szerszymi;I te szersze tak dominują,że mam ciągle wrażenie,że ten mniejszy 28''tv był większy:p
moim zdaniem najlepiej jest ,gdy ramka dookoła ekranu jest jak najwęższa

2 a propos;kupując już niezły model zafunduj sobie oddzielny zestaw audio,bo głośniki telewizyjne są zawsze kiepskawe i będziesz miał stres mając piękny obraz i niepiękny dźwięk:)

pzdr
 

fiedek58

New member
42lc2r

uzywam 42lc2r od 2 tygodni
i powiem szczerze - miłe rozczarowanie!!!!
do tej pory mialem tylko kuchenke mikrofalowa tej marki i dopiero teraz dostrzeglem ze potrafi zrobic cuda!!!!a TV sprawuje sie bardzo dobrze!!!mam dosyc slaby sygnal z kabla ale radzis sobie niezle!!!zamierzam w przyszlosci uzywac tv cyfrowej ale to za kilka miesiecy!!!pod dvd jest super-jeszcze nie uzywalem przez hdmi ale kabel w drodze!!!!wiec wtedy dam znac!!!z tv jestem bardzo zadowolony ciesze sie ze wybralem go a nie plazme!!!bo potrafie wlaczyc tv od rana i jedzie do poludnia na tym samym kanale!!!malo energi zuzywa!!!itd!!!obraz ok!!ogladam z odleglosci 3 - 3,5 m!!!!polecam serdecznie!!!
 
Do góry