LG BD 550 a 560 a 570 czy warto bulić?

maciek1o3s

New member
Chciałbym wiedzieć jakie są różnice tych 3 odtwarzaczy i czy za 560 lub 570 warto dopłacać? Czytałem o tych odtwarzaczach że oba mają HDMI 2.0, port USB na przodzie oraz co najważniejsze czytają pliki .mkv (jest to rozszerzenie filmu, który jest umieszczany na płycie BluRay i sprzedawany w sklepie, tak?). Proszę o odpowiedź, i wyjaśnienie co do .mkv. Pozdrawiam i życzę szczęśliwego Nowego Roku!

Z tego co ja widzę to kolejne modele maja tylko bardziej rozbudowane możliwości współpracowania z internetem. Dla mnie nie ma to znaczenia. Rozumiem że LG 550 będzie dobrym wyborem?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Ja bym dołożył do BD 560, w bezpośrednim porównniu wydawał mi sie szybszy niż 550. Jest wykonany ładniej i solidniej. Ma również dużo lepszego pilota i kabel HDMI w zestawie. Czyta wszystkie istotne formaty video z MKV włącznie.
 

maciek1o3s

New member
No ale BD 550 też czyta wszystkie formaty z MKV włącznie.

Po za tym w designie nie widzę większej różnicy - nie wiem czy warto dopłacać te 120 PLN :/
 
Ostatnia edycja:

blurejs

New member
Hmm... Ja myślę, że raczej warto dopłacić. Wersja 550 jest najbardziej podstawowa, a jej największą wada jest słabszy design oraz brak YouTube. 560 ma ładniejsze wykonanie (klapka z przodu pod którą ukryty jest USB) oraz z tego co pamiętam, ma w sobie YouTube'a.
Co do MKV - to oczywiście odtwarzają go oba odtwarzacze.
 
Do góry